Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai B790 - zawartość pamięci

01 Maj 2005 18:56 963 7
 • Poziom 23  
  Do monitora Hyundai B790 potrzebuje zrzut pamięci. Ten który jest w bazie jest uszkodzony - błąd CRC i nie działa( po wgraniu no signal).
  Na oryginalnym zachowuje się w ten sposób jakby H było poza zakresem, bez sygnału komunikat - no signal.
 • Pomocny post
  Poziom 26  
  Wsadź czystą pamięć, monitor wystartuje z defaultowymi ustawieniami. W zasadzie ustawić trzeba kolory, geometrii nie ruszam bo zwykle niewiele brakuje do ideału oprócz liniowości H którą trzeba ustawić. Możesz trafić na problem z brakiem trybu standby po tej operacji ale jest na to sposób, będąc w trybie serwisowym wyciągasz wtyk monitora z karty VGA, czekasz aż sie sam wyłączy i wkładasz z powrotem. Powinno zadziałać
 • Poziom 23  
  Niestety w sieci znazłem wsad na Elektrodzie i 3 rosyjskich stronach ale jest to ten sam wsad, plik 1,9kB.rar, po rozpakowaniu 2916B.hex, pamięć 24LC08. Przy wczytywaniu zawartości IC-Prog zgłasza Checksum error!
  Na oryginalnym brak wizji komunikat w ramce:

  AUSSERHALB
  H: (częstotliwość H w kHz miga na czerwono-> monitor stwierdza przekroczony zakres niezależnie od rozdzielczości, częstotliwość wyświetlana poprawnie) V: (częstotliwość V- właściwa wartość)

  Bez pamięci komunikat no signal.
 • Spec od monitorów
  Sorry kolego, z rozpędu nie zauważyłem istotnej różnicy. B790 znacznie różni się od B790+.
  Niestety nie mam odpowiedniego wsadu. Podaj jaki masz procesor może coś dobiorę lub idź za radą JARO, więcej ustawień ale można to zrobić.
 • Poziom 23  
  Procesor:
  B790 V3.0
  HYUNDAI
  Po wstawieniu czystej pamięci monitor działa. Opócz dolnego wiersza w menu w którym są same znaki @ reszta działa.
 • Poziom 26  
  Może spróbuj włożyć czystą pamięć zapisaną "00" a nie "FF" . Zdaje się że w tym monitorze tak trzeba, mi nigdy zadne małpy nie wyskakiwały w OSD:)