Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai B790 - zawartość pamięci

KL 01 Maj 2005 18:56 816 7
  • #1 01 Maj 2005 18:56
    KL
    Poziom 23  

Do monitora Hyundai B790 potrzebuje zrzut pamięci. Ten który jest w bazie jest uszkodzony - błąd CRC i nie działa( po wgraniu no signal).
    Na oryginalnym zachowuje się w ten sposób jakby H było poza zakresem, bez sygnału komunikat - no signal.

• Pomocny post
    #2 01 Maj 2005 23:29
    Jaro
    Poziom 26  

Wsadź czystą pamięć, monitor wystartuje z defaultowymi ustawieniami. W zasadzie ustawić trzeba kolory, geometrii nie ruszam bo zwykle niewiele brakuje do ideału oprócz liniowości H którą trzeba ustawić. Możesz trafić na problem z brakiem trybu standby po tej operacji ale jest na to sposób, będąc w trybie serwisowym wyciągasz wtyk monitora z karty VGA, czekasz aż sie sam wyłączy i wkładasz z powrotem. Powinno zadziałać

• #4 02 Maj 2005 21:38
    KL
    Poziom 23  

Niestety w sieci znazłem wsad na Elektrodzie i 3 rosyjskich stronach ale jest to ten sam wsad, plik 1,9kB.rar, po rozpakowaniu 2916B.hex, pamięć 24LC08. Przy wczytywaniu zawartości IC-Prog zgłasza Checksum error!
    Na oryginalnym brak wizji komunikat w ramce:

AUSSERHALB
    H: (częstotliwość H w kHz miga na czerwono-> monitor stwierdza przekroczony zakres niezależnie od rozdzielczości, częstotliwość wyświetlana poprawnie) V: (częstotliwość V- właściwa wartość)

Bez pamięci komunikat no signal.

• #6 04 Maj 2005 16:58
    radoslaw13
    Spec od monitorów

Sorry kolego, z rozpędu nie zauważyłem istotnej różnicy. B790 znacznie różni się od B790+.
    Niestety nie mam odpowiedniego wsadu. Podaj jaki masz procesor może coś dobiorę lub idź za radą JARO, więcej ustawień ale można to zrobić.

• #7 04 Maj 2005 17:27
    KL
    Poziom 23  

Procesor:
    B790 V3.0
    HYUNDAI
    Po wstawieniu czystej pamięci monitor działa. Opócz dolnego wiersza w menu w którym są same znaki @ reszta działa.

• #8 05 Maj 2005 01:33
    Jaro
    Poziom 26  

Może spróbuj włożyć czystą pamięć zapisaną "00" a nie "FF" . Zdaje się że w tym monitorze tak trzeba, mi nigdy zadne małpy nie wyskakiwały w OSD:)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME