Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem przy otwieraniu niektórych stron w IE 6.0

01 Maj 2005 19:10 1636 9
  • Specjalista od sprzętów RTV
    Coś namieszałem w rejestrach i nie mogę otworzyć niektórych stron w IE a dokładnie otwierają mi się tak jak w załączniku, ale większość stron otwiera się prawidłowo. Próbowałem usunąć ten problem wszystkimi dostępnymi anty-wir, nie pomogło. Komp. nie wiesza się i pracuje prawidłowo. Win.XP
    Proszę kol. o pomoc w usunięciu tego problemu.
  • Poziom 35  
    Próbowałeś przywracania systemu? Jesli tak to pozostaje Ci zrobić nakładkę.
    Próbowałem przywracanie systemu, ale też nie pomgło.
    Można coś dokładniej o "nakładce"?, w komp. orłem nie jestem(okno można przy mnie swobodnie otwierać).
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Może odinstalować IE i jesczeraz zanstalować?? Albo zainstaluj sobie naprzykład Mozille Firefox- według mnie jest to świetna przeglądarka!!
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    normalna instalacja ,lecz trzeba wybrać "r" [napraw] z tym że nie konsola lecz trochę dalej ,wolno i czytaj kolejne plansze
    wszystko zostanie po staremu tylko system sie "naprawi"
    jeśli będziesz zmieniał przeglądarke to polecam OPERĘ 7.54
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Cytat:
    Zawsze może zdarzyć się tak, że próby reanimacji systemu spełzną na niczym i system nie uruchomi się nawet w trybie awaryjnym. Nie znaczy to jednak, że od razu musimy spisać na straty dane zgromadzone na dysku. Ostatnią deską ratunku w wypadku poważnego uszkodzenia systemu jest instalacja w trybie naprawy.
    Operację taką przeprowadzamy, wykorzystując krążek instalacyjny. Po udzieleniu odpowiedzi na kilka zapytań setupu do wyboru mamy opcję wgrania [Enter] lub też naprawienia istniejącego systemu [R]. Nieco wbrew logice musimy jednak zdecydować się na rozpoczęcie "zwykłej" instalacji, gdyż funkcje naprawcze instalatora, dostępne po naciśnięciu klawisza [R], są nam nieprzydatne. Po zaakceptowaniu umowy licencyjnej zostanie przeprowadzona detekcja dotychczasowych instancji Okienek na dyskach twardych. Instalator powiadomi nas o wykryciu wcześniejszych wersji Windows i zaproponuje ich naprawienie [R] lub też zainstalowanie "świeżej" wersji systemu [Esc]. Teraz właśnie wybranie opcji oznaczonej klawiszem [R] spowoduje częściowe usunięcie systemu Windows XP oraz wgranie go na nowo. Efektem działań będzie system bez poprawek, ale z nienaruszonymi naszymi dokumentami i plikami niezwiązanymi bezpośrednio z Oknami.
  • Poziom 39  
    JEST PROGRAM XP LITE można nim usunąć ie 6 i potem w dodaj usuń składniki winndows zaznaczyć ie6 pewno poprosi o płytke
    tak sobie kombinuję nie wiem czy o wypali i czego brakuje ,czy czesci plików współdzielonych czy tylko ie6 jest uszkodzone
    albo spróbuj bez tego progu, w dodaj usuń najpierw od a potem zainstalować
    Dziękuje kol. za pomoc - "nakładka" pomogła.
    Trwało to trochę czasu, ale robiłem to pierwszy raz i udało się.
  • Poziom 35  
    marck1 napisał:
    Dziękuje kol. za pomoc - "nakładka" pomogła.
    Trwało to trochę czasu, ale robiłem to pierwszy raz i udało się.
    Patrząc na daty postów to faktycznie "trochę" to trwało, ale ważne że się udało ;)
    Fakt, ale zainstalowałem "Mozille" ( tak jak radził kol.[GRUBY]) i na niej do tej pory jechałem.