Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Creative WebCam Vista Plus nie działa

07 Oct 2014 22:07 1020 6
  • Level 2  
    Witam mam kamerkę Creative Webcam Vista Plus sterowniki pobrałem przy instalowaniu ich dochodzi do 90% gdzie pojawia się okienko z prośbą o podłączenie kamerki wpinam ją klikam ok i wszystko znika nie wiem co się dzieje nie mogę jej w ogóle ruszyć nic nie działa ktoś ma jakiś pomysł?
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 21  
    mistrzuuziom wrote:
    Witam mam kamerkę Creative Webcam Vista Plus sterowniki pobrałem przy instalowaniu ich dochodzi do 90% gdzie pojawia się okienko z prośbą o podłączenie kamerki wpinam ją klikam ok i wszystko znika nie wiem co się dzieje nie mogę jej w ogóle ruszyć nic nie działa ktoś ma jakiś pomysł?

Witaj

Użyj programu Slim Drivers i wyszukaj sterowniki.

Pozdrawiam.
  • Level 2  
    Tyle że ja mam sterowniki ściągałem z różnych stron i za każdym razem to samo
  • Moderator of Computers service
    Jaki system?
    Czy kamerka jest sprawna?
    Sprawdź ją na innym zestawie.
  • Level 40  
    Sterowniki są pod system Microsoft® Windows® XP, Windows 2000, Windows Millennium Edition or Windows 98 Second Edition. Stawiam na to że masz windows 7 spróbuj uruchomić plik instalacyjny prawym przyciskiem myszki jako Administrator ewentualnie ze zgodnością windows XP. Ewentualnie zainstaluj sterowniki ręcznie pokazując ścieżkę do sterowników.

ID

%szDeviceDesc%=CtlCam.Device,USB\VID_041E&PID_4028
    %szDeviceDesc%=CtlCam.Device,USB\VID_041E&PID_403E
  • Level 39  
    Sterowniki masz pobrać ze strony Creative, a nie próbować z różnych dziwnych stron.
    Jaki masz system operacyjny?
  • Level 2  
    mam xp a sterowników na stronie creative nie ma ale ściągnąłem najnowszą wersję

Dodano po 28 [minuty]:

Slim Drivers wyjaśnił sprawę super programik zamykam temat