Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

G這郾iki Modecom 2.1 mc mhf60u - jaka karta d德i瘯owa?

Akipopopoon 08 Pa 2014 16:04 762 4
  • #1 08 Pa 2014 16:04
    Akipopopoon
    Poziom 2  

Ostatnio zakupi貫m g這郾iki 2.1 Modecom mc mhf60u i jestem ciekaw czy m鏬豚ym z nich wyci庵n望 wi璚ej przy dedykowanej karcie d德i瘯owej? Aktualnie jad na zintegrowanej Realtec High Definition Audio z p造ty Asrock H81M.
    G這郾iki przy niekt鏎ych utworach, w niekt鏎ych momentach tak "chrupi". Nie wiem czy to kwestia 廝鏚豉 czy w豉郾ie karty.

0 4
  • #2 08 Pa 2014 16:09
    poprawa
    Poziom 15  

G這郾iki s豉be. Og鏊nie metoda na sprawdzenie 廝鏚豉 problemu to przyciszenie GΜ吉IK紟 i ws逝chanie w utw鏎 kt鏎y wiesz 瞠 nie jest przesterowany - jak harczenie wyst瘼uje nadal to sprawdzasz na innym zestawie albo na s逝chawkach, je瞠li wyst瘼uje to wina karty a je瞠li przesta這 to wina b璠zie g這郾ik闚.

0
  • #3 08 Pa 2014 16:11
    Akipopopoon
    Poziom 2  

Dzi瘯uj za odpowied. Dla mnie takie na razie musz starczy. A pytanie docelowe jest czy karta d德i瘯owa pomo瞠 uzyska lepszy d德i瘯?

0
  • #4 08 Pa 2014 16:18
    poprawa
    Poziom 15  

Z mikrofonu na pewno, je瞠li powa積 r騜nic czujesz pomi璠zy w豉軼iwym odtwarzaczem (cho熲y z wie篡) a tym samym d德i瘯iem z komputera to now kart d德i瘯ow polubisz. Najlepiej kupowa modele zewn皻rzne i nie takie malutkie co si wpina ca貫 urz康zenie do USB (one mog da d德i瘯 gorszy ni integry).

0
  • #5 08 Pa 2014 16:26
    Akipopopoon
    Poziom 2  

Na mikrofonie mi nie zale篡, ale r騜nic potrafi zauwa篡. A jaki polecany model, co by do tych g這郾ik闚 w zupe軟o軼i wystarczy i by najlepszy w kategorii cena/jako嗆?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
TME Logo