Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Witam calkowicie padly kierunkowskazy,awaryjne dzialaja Primera P12

ziman3110 08 Oct 2014 21:35 2748 6
    ziman3110
    Level 2  
    Witam.Mam problem z moja primera a dokladnie z kierunkowskazami po wlaczeniu lewego lub prawego nic sie nie dzieje a awaryjne dzialaja normalnie.Resetowalem modul przez odloczenie akumulatora i tez nic,zmienilen wlacznik kierunkow przy kierownicy,tez nic.Sprawdzilem wszystkie zlacza i kostki i wszystko wyglada ok.jakies pomysly panowie?Z gory dziekuje!!!
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    tadkli9743
    Level 24  
    Witaj
    Ten sam problem miałem ale w oplu Astra rocznik 95.
    Awaryjne działały bez problemu natomiast kierunki po włączeniu na liczniku zapalała się kontrolka i palił ciągle a żarówki na samochodzie nie świeciły.
    Po rozebraniu włącznika świateł awaryjnych i wyczyszczeniu oraz podgięciu blaszek stykowych kierunkowskazy pracują prawidłowo.

Pozdrawiam
    ziman3110
    Level 2  
    Przerywacza tam nie ma,jest tam modul komfortu odpowiedzialny za kierunki awaryjne nawigacje itd.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Podmień wyłącznik awaryjnych.
    ziman3110
    Level 2  
    spruboje.dam znac
    ziman3110
    Level 2  
    Witam.Rozebralem przelacznik awaryjnych i wszystko wygladalo ok.Az w koncu w nerwach dobralem sie do przelacznika kierunkowskazy przy kierownicy(jak wczesniej pisalem wymienilem go ale na uzywke takze tez byc mogl padniety)nie dawalo mi to spokoju.rozebralem go i podpiolem do auta zeby pomierzyc czy ma prad i mase,okazalo sie ze brak masy na przelaczniku.Po podlaczeniu masy na srodkowy pin z trzech na dole wszystko smiga jak nalezy:-)Panowie wielkie dzieki za mile checi pomocy i pozdrawiam!!!!