Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana seryjnych glosnikow toyota corolla

09 Paź 2014 21:43 1923 4
  • Poziom 15  
    Witam,
    postanowilem troche polepszyc jakosc dzwieku w moim autku ( toyota corolla e11 z 1999r.) Kupilem radio PIONEER MVH-160UI teraz chce wymienic fabryczne glosniki przednie. Jest sens kupowanie glosnikow do 100zl? prosze o wasze opinie.
    Pozdrawiam

Poczytalem rozne opinie i mysle ze zakup głosnikow JBL CS-6 bedzie okey, co myslicie?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie nie ma.

Zacznij od podstaw tj. FAQ Nazara.
  • Użytkownik usunął konto  
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Oczywiście tylko w 100 nie kupisz już nawet dystansów.

Gdybyś trafił woofer ama bl160 to pod radiem dobrze sobie radzi.

Oczywiście minimum to dystans i stabilny montaż.
  • Poziom 15  
    Chodzi mi glownie o poprawe jakosci dzwieki nie o to zeby drzwi sie cale trzasly :) prosze o jakies konkretne podpowiedzi i link do tego FAQ ( mam troche czasu to poczytam podstawy bo narazie " minimum to dystans " nic mi nie mowi )

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

3.1.16. Zabronione jest publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.