Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GoClever GC-5080 PL - Open registry error - Poszukuje firmware

05 Lut 2017 19:45 14526 39
    revolt2
    Poziom 17  
    Posiadam GoClever , i wisi na logo, nie uruchamia się dalej, bateria wewnętrzna jest wymęczona,
    jutro podmienię i zobaczymy jaki będzie efekt.
    Jednak nie sądzę , żeby to przyniosło jakiś większy rezultat, czy w jakiś sposób się tu przywraca oprogramowanie ?
    Przycisk reset rebotuje urządzenie, i nic nie wprowadza nowego.
    szmelc
    Poziom 1  
    tommy1982 napisał:
    No dobra, ale co dalej. Komunikat Open ... dalej mi się wyświetla. Może coś źle robię, tylko co?
    Dodano po 26 [minuty]:
    GoClever GC-5080 PL - Open registry error - Poszukuje firmware
    Po małych modyfikacjach doszło do 100 % i tak się zatrzymało i dalej nic. Czy ktoś z was tak miał? Może mi jakiegoś pliku brakuje?

Jakie modyfikacje zrobiles? mi ciagle wywala error na 8%
    tommy1982
    Poziom 10  
    Kolego w końcu mi się udało postawić ja na nogi. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją. Tylko jest problem ze zgranie plików według kolejności dodawania, jak byś nie dodał to i tak pliki posortuja się po swojemu, mi udało się dopiero to zrobić na win XP i to cała tajemnica sukcesu
    ilonakam
    Poziom 5  
    tommy1982 napisał:
    Kolego w końcu mi się udało postawić ja na nogi. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją. Tylko jest problem ze zgranie plików według kolejności dodawania, jak byś nie dodał to i tak pliki posortuja się po swojemu, mi udało się dopiero to zrobić na win XP i to cała tajemnica sukcesu

Napisz prosze jak to zrobic...sama nawigacja zalacza sie ale nie dziala mapka (np.gra dziala)
    jajacekpl
    Poziom 23  
    ilonakam napisał:
    nie dziala mapka
    To znaczy włącza sie program nawigacyjny i okazuje się, ż emapa jest uszkodzona? Czy mylisz pojęcia mapy i programu nawigacyjnego?

Tak czy tak opisz:
    1. Jaki masz zainstalowany program nawigacyjny?
    2. Jaki plik masz wskazany jako uruchamiany spod ikony NAWIGACJA?
    3. Jkaie objawy "niedziałania"?
    ilonakam
    Poziom 5  
    Wgralam Navio 515 z tej strony https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3056452.html
    Po wejsciu w 'Nawigacja' pokazuja sie dwie ikony, jadna z nich ma napis 'Navitel' i to wszystko bo klikajac w nia nic sie nie wlacza. Wybierajac w 'systemie' ' sciezke mapy' zaznaczylam 'autoCopy File.exe' zaczelo sie ladowac, ale przy 47% pokazalo Error. W sumie nie wiem czy to mialam wybrac...
    Ogolnie problemem byl bialy ekran z logo GC, teraz urzadzenie wlacza sie tak jak powinno, sa wszystkie ikony, ale i tak daleko nie pojade bo nie ma mnie co pokierowac...
    jajacekpl
    Poziom 23  
    ilonakam napisał:
    Wgralam Navio 515 z
    Jak wgrałaś urządzenie do innego urządzenia? Chyba wgrałas firmware od urzadzenia navio 515

ilonakam napisał:
    Wybierajac w 'systemie' ' sciezke mapy' zaznaczylam 'autoCopy File.exe'
    Najpierw zainstaluj program nawigacyjny, a potem wskaż właściwy plik EXE (np. Mireo.exe albo Navitel.exe)
    ilonakam
    Poziom 5  
    jajacekpl napisał:
    Najpierw zainstaluj program nawigacyjny, a potem wskaż właściwy plik EXE (np. Mireo.exe albo Navitel.exe)

Mozesz polecic cos najlepiej darmowego? Jakis link?? Bylabym wdzieczna...
    jajacekpl
    Poziom 23  
    Jedyny jako tako prowadzący darmowy na Windowsa CE to MapFactor Navigator Free
    Spoiler:
    http://navigatorfree.mapfactor.com/en/

Wątek na forum:
    Spoiler:
    http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=25481&postdays=0&postorder=asc&start=45
    ilonakam
    Poziom 5  
    jajacekpl jestes wielki! Z pierwszego linku nie ruszylo, ale w drugim juz sie odnalazlam ;) Jeszcze nie wyprobowalam nawigacji w terenie, ale wszystko sie zalacza i wyznacza trase.
    Dziekuje!!!