Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hyundai terracan nie dziala drugi pilot centralnego zamka

11 Paź 2014 13:52 2295 4
  • Poziom 9  
    Hyundai Terracan,mam dwa kluczyki z zintegrowanym pilotem centralnego zamka.Jeden z nich przestal dzialac.Nie ma problemu z odpalaniem,tylko z otwarciem i zamknieciem drzwi.Bateria wymieniona,czysto w srodku.Jest jakas mozliwosc zaprogramowania na nowo pilota czy zostaje tylko serwis?
  • Poziom 12  
    Używałeś tego pilota jako głównego? czy leżał sobie gdzieś w szafce? Może być taka sytuacja, że uszkodził się przycisk w pilocie i wystarczy go wymienić (wylutować stary i wlutować nowy). Nie wiem tylko jak z dostępnością, czy jest to jakiś uniwersalny czy dedykowany...
    Co do programowania to albo serwis albo zakłady, które dorabiają kluczyki i piloty do centralnych zamków.
  • Poziom 9  
    Z reguly uzywam pilotow na przemian zmieniajac co jakis czas.By nie "zapomnialy" kodow.Tego uzywalem ok 1,5 roku wczesniej.Oba sa fabryczne.Ale moze racja w tym by odwiedzic jakis punkt.Z USA dostalem sugestie by zajrzec do centralki,powinien tam byc przelacznik do programowania(tylko fabrycznych)pilotow.Jesli typ jest taki sam jaki byl montowany w USA.Wedlug zdjec,kluczyki z pilotem sa takie same.Wypada wiec zajrzec w wolnej chwili.
  • Poziom 8  
    Witam.

Czy udało się zaprogramować kluczyk samemu?
    Ja mam podobny problem. Mam dwa kluczyki oryginalne;od tego auta; nie otwierają i nie zamykają centralnego zamka;baterie w kluczykach sprawne; kody immobilizera działają; auto stało jakiś czas u mechanika z odłączonym akumulatorem;
    Proszę o informację jak to wykonać; w instrukcji terracana nic nie znalazłem na ten temat.
    Z góry dziękuję za pomoc.

Radek
  • Poziom 9  
    Czesc.Nie moge niestety pomoc,z braku czasu to zostawilem.Wczesniejsze opinie to to ze trzeba bedzie zmienic modul wraz z kluczykami albo plytki w samych kluczykach albo kontrola czy wymiana sygnalow miedzy odbiornikami utrzymuje sie na tej samej czestotliwosci.Oczywiscie generalnie zaleca sie wizyte u dealera ktory po numerze DIN moze to sprawdzic.Koszta zapewne jak to u oficjalnego sprzedawcy marki sa niemale.Moze jakis zaufany i znajomy spec moze sie tym zajac?Powodzenia.