Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Samsung Galaxy Ace II] Telefon nie włącza się.

11 Paź 2014 14:04 1998 3
 • Poziom 2  
  Chciałbym poprosić o pomoc.
  Jestem posiadaczem Samsunga Galaxy Ace II i do tej pory strasznie mulił na androidzie 4.4.1 (bodajże). Postanowiłem sciagnąć na niego gappsy i cyanogen'a 11.0. Zrobiłem wipe'a i przeinstalowałem system, dzięki czemu wszystko pięknie śmigało: bateria trzymała około 24h z włączonym wi-fi i dostępem do internetu, system sprawdzał się świetnie, bez najmniejszych zacięć działało w tle kilka aplikacji. Nie wiem czy to istotne, ale wspomne, że po pewnym czasie od zaimportowania kontaktów zdarzało się, że gubił listę kontaktów i trzeba je było zaimportować raz na 1,5tygodnia. Do dzisiaj wszystko działało.
  Budzik nie zadzwonił, telefon był wyłączony po tym jak wyładowała się bateria. Podłączyłem tel do ładowania i postanowiłem włączyć. Za pierwszym razem ukazało mi się niebieskie logo cyanogen'a po czym ekran zaczął mrygać (jak gdyby miał zwarcie) i się wyłączał. Za drugim razem działo się to samo, z tym, że telefon już nie chciał wstać. Nie pomogło ładowanie, wyjęcie karty sim, wyjęcie baterii i podłączenie do zasilania, nie pomogła wymiana baterii. Telefon nie reaguje i nie daje sie naładować. Nie jest to też kwestia ekranu, bo telefon nawet nie wibruje. Po prostu sie nie włącza. Nie podkręcałem w nim, ani CPU, ani GPU.

  Telefon jest w miarę nowy, bo dostałem go na tegoroczną gwiazdkę i ma gwarancję 2 lat. Nie wiem natomiast czy ktoś mi to uwzględni, jeśli zobaczy, że mam tam wgrany inny system, niż zawieszający się stockowy android. Bardzo proszę o pomoc.
 • Poziom 36  
  Wchodzi w download mode?
 • Poziom 2  
  Niestety nie. Jest totalnie martwy.
 • Poziom 36  
  Spróbuj jeszcze kupić albo zrobić wtyczkę jig (taka z rezystorem, poszukaj w google). Jeśli pod wtyczką nie wstanie to wyślij na gwarancję.