Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie słuchawki do 200zł nie niszczące słuchu ?

misiek7805 12 Paź 2014 15:24 852 7
  • #1 12 Paź 2014 15:24
    misiek7805
    Poziom 11  

Jak w temacie, jakie kupić słuchawki do 200zł żeby nie niszczyły słuchu ?
    Mogą być ciężkie, masywne.

0 7
  • #2 12 Paź 2014 18:24
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Słuchawki do niszczenia słuchu mają niewiele. Jak będziesz słuchał głośno przez długi czas, to słuch uszkodzisz.
    Za dwie stówy jednymi z najlepszych są Creative Aurvana Live!. Jak nie będziesz słuchał zbyt głośno, to słuchu nie uszkodzisz.

0
  • #3 13 Paź 2014 16:26
    misiek7805
    Poziom 11  

A bezprzewodowe takie Philipsa, np Philips SHB4000, fajnie wyglądają ale coś tanio więc chyba dźwięk będzie kiepski :(.
    Głównie potrzebuje po prostu na zewnątrz, żeby sobie do telefonu podpiąć.

Dodano po 17 [minuty]:

Noontec zORO HD- słyszałem też o takich, co prawda nie mieszcza się w budżecie, ale ktoś mi keidyś powiedział że czasem warto dopłacić ;).

0
  • #4 13 Paź 2014 21:01
    Gniewko20
    Poziom 8  

a Jays one i wszystko jasne ;) mam drugą parę ( pierwsza uszkodzona przeze mnie) i za dokładnie 110zł nie zamienie tych słuchawek na żadne inne :) szukałem fajnej recenzji którą kiedyś słyszałem dla wszystkich 5 modeli ale nie mogę niestety odszukać...

0
  • #5 13 Paź 2014 21:49
    misiek7805
    Poziom 11  

Gniewko20 błagam wszystko tylko nie dokanałowe, dostałem razem z telefonem LG dokanałowe, potem mi w uszach szumiało :((

0
  • #6 14 Paź 2014 09:21
    Gniewko20
    Poziom 8  

Wierz mi ze przy tych nic takiego nie wystepuje. Poczytaj o tej marce i sluchawkach, a ja sprobuje odszukac zaginionej recenzji o nich, i jeszcze jedno, nie ma co porownywac sluchawek z zestawu ktorego dostales z telefonem do jays'ow. To tak jakbys porownal łade do mercedesa ;)

0
  • #7 14 Paź 2014 11:12
    korkrtweet
    Poziom 2  

Zależy jakie preferujesz, ja słucham muzykę ze słuchawek bardzo często i najwygodniej jest z tych dousznych. Jesli takich szukasz to ja polecam za niska cenę słuchawki Pioniera SE-CL711-R. Nie szumią, bardzo dobrze wydzielony jest bas w tych słuchawkach.

0
  • #8 14 Paź 2014 21:25
    misiek7805
    Poziom 11  

Heh, ja wiem, że marka to marka, ale chodzi o douszność i nausznośc :)
    Jestem muzykiem więc jaki kolwiek uszczerbek słuchu to tragedia, czytałem o słuchawkach dousznych/dokanałowych, i mówię:
    TYLKO NAUSZNE PROSZĘ :)
    Ja lubię takie przedmioty, które są ze stali/aluminium, a nie z powlekanego plastiku :) (nie chodzi o to że się czasem to obije, ale poczucie że to jest masywne pożądne) :)
    Wiem moje wymagania odbiegają od standartów dlatego napisałem ,,kolejny,, ( bo podobnych na tym forum jest w pierony) temat :)
    ZWIĘKSZAM BUDŻET DO 300ZŁ jak by co ;)

0