Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
MetalworkMetalwork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] automat skrzynia SEAT Alhambra 2002 TDI 1.9

12 Paź 2014 19:14 3360 3
  • Poziom 2  
    Witam użytkowników, zwracam się z prośbą o pomoc, ponieważ mam problem z Seatem Alhambrą z 2002 r., TDI1.9, 115 KM, skrzynia automatyczna .
    W pozycji D ruszam / auto jest na 1 biegu /, ale dalej nie zmienia biegów /dopiero po pół godzinie/ . W czym może być problem ? I nie wiem jaki symbol ma skrzynia biegów
  • MetalworkMetalwork
  • Poziom 17  
    Witam powinna mieć symbol AG4 01 M -jest to skrzynia czterobiegowa ,a co do zmiany biegów to na początek sprawdź poziom oleju , a przy okazji sprawdzania zobacz czy nie jest olej przypalony ....zbyt mało opisałeś co się dzieje itp jak zachowuje się jak przełączasz manualnie biegi itp
  • MetalworkMetalwork
  • Spec Automatyczne skrzynie biegów
    awpsosnowki napisał:
    Witam użytkowników, zwracam się z prośbą o pomoc, ponieważ mam problem z Seatem Alhambrą z 2002 r., TDI1.9, 115 KM, skrzynia automatyczna .
    W pozycji D ruszam / auto jest na 1 biegu /, ale dalej nie zmienia biegów /dopiero po pół godzinie/ . W czym może być problem ? I nie wiem jaki symbol ma skrzynia biegów

Masz w swoim autku skrzynię JF506E (pięciobiegowa). Za takie zachowanie (jest to dość częste) odpowiedzialny jest elektrozawór N92, numer katalogowy 09A927331A. Kupuję (bo o dziwo jest najtaniej) w serwisie Vw-Audi.
    Ps. na rysunku elektrozawór C. [Inne] automat skrzynia SEAT Alhambra 2002 TDI 1.9
  • Poziom 2  
    zbyt mało opisałeś co się dzieje itp jak zachowuje się jak przełączasz manualnie biegi itp
    - to samo : zmieniam z 1 na 2, a ona nic. Obroty do 5 tys i nic
    - skrzynia na pewno 5 biegowa / tryb ręczny/