Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel omega b 2.0 16v kombi 98r diesel. wywala bezpiecznik

13 Paź 2014 23:09 1254 8
  • Poziom 7  
    Witam.Problem w mojej omedze jest taki,że wywala mi bezpiecznik od deski rozdzielczej (30A). Jaka może być tego przyczyna? W desce nie działają także wskazówki od prędkości, temp wody,obrotów i ilości paliwa w baku.

Proszę o pomoc!
  • Poziom 7  
    Opel omega b 2.0 16v kombi 98r diesel
    bezpiecznik 15
    światła cofania nigdy nie działały,oswietlenie kabiny działa,zapalniczki działają
  • Poziom 7  
    hmm.jutro to sprawdzę
  • Poziom 7  
    heh,dzisiaj zrobiłem "eksperyment". zanim przekręciłem kluczyk w stacyjce wymieniłem bezpiecznik i dopiero wtedy przekręciłem i wywaliło.Na odpalonym silniku wymieniłem bezpiecznik i cud! Nie wywala.Zgasiłem silnik i tak kilka razy a bezpiecznika nie wywala.Co to mogło być?
  • Poziom 43  
    opl omg napisał:
    heh,dzisiaj zrobiłem "eksperyment". zanim przekręciłem kluczyk w stacyjce wymieniłem bezpiecznik i dopiero wtedy przekręciłem i wywaliło.Na odpalonym silniku wymieniłem bezpiecznik i cud! Nie wywala.Zgasiłem silnik i tak kilka razy a bezpiecznika nie wywala.Co to mogło być?

hehe to nic nie znaczy.
    Zobacz na skrzyni cofania kable- czy nie zwiera do masy.
  • Poziom 1  
    masz ten sam problem co i ja wyjmij cala puszke bezpiecznikow pod nia bedzie luzny kabel plusowy temu go pali u mnie az stopilo plastik doszedlem do tego metoda prub i bledow
  • Poziom 7  
    wszystko okey. dzięki za pomoc