Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CB radio + antena do Fiat Doblo

14 Oct 2014 09:02 1860 15
  • Level 14  
    Witajcie

Jaki zestaw polecacie do tego auta? Auto dosyć wysokie więc antena myslałem coś ok 1 -1,4 maks i do tego jakies radyjko - myślałem o President Teddy - co o tym sądzicie?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 14  
    co sądzicie o tym zestawie -PRSIDENT TEDDY i PRESIDET ML-145 ???

Jakie opinie na temat samego radyjka?
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Woziłem Santiago1200 pośrodku dachu na fabrycznej główce. Działało idealnie.
    Teddy to budżetowy syf, jest wiele innych godnych uwagi.
    M
  • Level 14  
    hmm... to co na Doblo maxi - buda wysoka wiec z ml145 powinno być jak najbardziej ok - a do tego jakie radio tak żebym zamknął się w ok 300-400 zł z anteną?
    DNT Carat, Scanner, Cockpit. Rewelacyjne odbiorniki.
    M
  • Level 14  
    szykałem podanych ale nie mam nic wystawionego co bym mógł na fakture zakupic - co z nowych radii ?
    Z nowych co nie kupisz to takie samo barachło.
    M
  • Level 14  
    czemu miałem takie dziwne podejrzenie, ze tak powiecie :wink: czyli barachło teddy + ml 145 ujdzie, czy barachło teddy na jakieś inne lepiej zmienić?

To dlaczego widzę (podejrzenie), że coraz "gorzej" z Twoją polszczyzną.
    Popraw wpisy aby były zgodne z regulaminem pkt 3.1.13.
    [SP5ANJ]
    Raczej szukaj radia z płynnym rfgain. Będzie ci potrzebny.
    M
  • Level 14  
    Niesamowita, wręcz katastrofalna wpadka z tą moją polszczyzną...

Tu nie ma się z czego wyśmiewać a tylko wyedytować wpisy i poprawić - roboty na 3 minuty. :!:
    Przypomnę, że to TY osobiście zgodziłeś się na przestrzeganie regulaminu tego Forum (podczas rejestracji).

Regulamin pkt 3.1.9.
    Regulamin pkt 3.1.13.

[SP5ANJ]
  • Level 14  
    Tak - już zdecydowałem się na ML 145 tylko nadal mam problem co z nowych tanich szumofonów wybrać...?
  • Level 15  
    Akurat ja posiadam Teddyego i nie mogę jakoś za bardzo na niego narzekać. Oczywiście trochę uciążliwe jest brak rfgain, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.
  • Level 10  
    Ja również posiadam Presidenta Teddy, którego odebrałem za punkty, na pewnej stacji paliw.
    Radio współpracuje z anteną Sirio ML-145, na aucie Toyota Auris (diesel).
    Oryginalnie nieco szumiało (brak Rf-Gain), ale po wymianie w serwisie filtra na MuRata (50zł), jest o niebo lepiej.
    Ogólnie jeśli nie będzie strasznie wiele kosztowało, polecam.
  • Level 14  
    Panowie mała zmiana planów - zmienia się kwota na radyjko - czy w przedziale 400-500 zł brutto znajdę coś, co w połączeniu z ML 145 będzie ,,hulało", a nie szumiało?
  • Level 14  
    Padło na presidenta Johnny 3 + Ml 145 Presidenta