Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CB radio + antena do Fiat Doblo

14 Paź 2014 09:02 1776 15
  • Poziom 14  
    Witajcie

Jaki zestaw polecacie do tego auta? Auto dosyć wysokie więc antena myslałem coś ok 1 -1,4 maks i do tego jakies radyjko - myślałem o President Teddy - co o tym sądzicie?
  • Poziom 14  
    co sądzicie o tym zestawie -PRSIDENT TEDDY i PRESIDET ML-145 ???

Jakie opinie na temat samego radyjka?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Woziłem Santiago1200 pośrodku dachu na fabrycznej główce. Działało idealnie.
    Teddy to budżetowy syf, jest wiele innych godnych uwagi.
    M
  • Poziom 14  
    hmm... to co na Doblo maxi - buda wysoka wiec z ml145 powinno być jak najbardziej ok - a do tego jakie radio tak żebym zamknął się w ok 300-400 zł z anteną?
    DNT Carat, Scanner, Cockpit. Rewelacyjne odbiorniki.
    M
  • Poziom 14  
    szykałem podanych ale nie mam nic wystawionego co bym mógł na fakture zakupic - co z nowych radii ?
    Z nowych co nie kupisz to takie samo barachło.
    M
  • Poziom 14  
    czemu miałem takie dziwne podejrzenie, ze tak powiecie :wink: czyli barachło teddy + ml 145 ujdzie, czy barachło teddy na jakieś inne lepiej zmienić?

To dlaczego widzę (podejrzenie), że coraz "gorzej" z Twoją polszczyzną.
    Popraw wpisy aby były zgodne z regulaminem pkt 3.1.13.
    [SP5ANJ]
    Raczej szukaj radia z płynnym rfgain. Będzie ci potrzebny.
    M
  • Poziom 14  
    Niesamowita, wręcz katastrofalna wpadka z tą moją polszczyzną...

Tu nie ma się z czego wyśmiewać a tylko wyedytować wpisy i poprawić - roboty na 3 minuty. :!:
    Przypomnę, że to TY osobiście zgodziłeś się na przestrzeganie regulaminu tego Forum (podczas rejestracji).

Regulamin pkt 3.1.9.
    Regulamin pkt 3.1.13.

[SP5ANJ]
  • Poziom 14  
    Tak - już zdecydowałem się na ML 145 tylko nadal mam problem co z nowych tanich szumofonów wybrać...?
  • Poziom 15  
    Akurat ja posiadam Teddyego i nie mogę jakoś za bardzo na niego narzekać. Oczywiście trochę uciążliwe jest brak rfgain, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.
  • Poziom 10  
    Ja również posiadam Presidenta Teddy, którego odebrałem za punkty, na pewnej stacji paliw.
    Radio współpracuje z anteną Sirio ML-145, na aucie Toyota Auris (diesel).
    Oryginalnie nieco szumiało (brak Rf-Gain), ale po wymianie w serwisie filtra na MuRata (50zł), jest o niebo lepiej.
    Ogólnie jeśli nie będzie strasznie wiele kosztowało, polecam.
  • Poziom 14  
    Panowie mała zmiana planów - zmienia się kwota na radyjko - czy w przedziale 400-500 zł brutto znajdę coś, co w połączeniu z ML 145 będzie ,,hulało", a nie szumiało?
  • Poziom 14  
    Padło na presidenta Johnny 3 + Ml 145 Presidenta