Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polar PTL 800 - Zacina sie po praniu, przed płukaniem i wirowaniem

Doczu90 14 Oct 2014 18:23 1647 1
    Doczu90
    Level 2  
    Witam,

Mam problem z pralką Polar PTL 800. Jako że nie było mnie nigdy przy tym, opiszę usterkę tak jak przekazuje mi moja luba. Pralka śmiga, ale zacina się w momencie gdy ma dojść do płukania i wirowania. Zapala się lampka serwis, poza nią świecą się tylko start i płukanie. W komorze jest woda z odrobiną piany. Dziewczyna "resetuje" sprzęt poprzez wyciągnięcie z gniazdka, ponowne włożenie, ręczne wybranie płukania i wirowania, i po dłuższej chwili załapuje (nie ma tego problemu z innymi programami, od razu przechodzi do działania). Usterka występowała wcześniej tylko na programie dla tkanin syntetycznych, ale nie przeszkadzało nam to, jako że nigdy go nie używaliśmy (powiedzieli nam to poprzedni użytkownicy pralki). Teraz przeskoczyło to na pozostałe programy, które jak do tej pory ani razu się nie zacinały.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Doczu90
    Level 2  
    Ponawiam pytanie, tym razem pralka zawiesiła się podczas prania zasadniczego, zapaliły się kontrolki: płukanie, środek zmiękczający, wypompowywanie i serwis.