Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

chłodzenie - nie uruchamający się komputer

cin_cin90 14 Paź 2014 23:35 405 2
  • #1 14 Paź 2014 23:35
    cin_cin90
    Poziom 2  

Otóż czyściłem dziewczynie komputer bo jest dosc stary ale hula na win 7 i ostatnio zaczela narzekać na blue screeny po uruchomieniu np filmiku na YT. Stwierdziłem ze możliwe ze się grzeje bo zabrudzony otworzylem wymontowałem radiatory z procka i grafiki z wentylatorami obydwa. Wyczyściłem pieknie starajac sie nie dotykac pasty termoprzewodzacej ktora wsumie nadaje sie do wymiany bo zaschnieta ale akurat jej nie mialem wiec złozylem wszystko do kupy iiii okazuje sie ze komp sie nie uruchomi startuje ale po chwili sie wylacza i wlacza spowrotem (minitor nie reaguje). Czy to mozliwe ze to wina chłodzenia i wystarczy wymienić paste? czy coś spieprzyłem?

0 2
  • #2 14 Paź 2014 23:39
    mati211p
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

cin_cin90 napisał:
    Stwierdziłem ze możliwe ze się grzeje bo zabrudzony otworzylem wymontowałem radiatory z procka i grafiki z wentylatorami obydwa. Wyczyściłem pieknie starajac sie nie dotykac pasty termoprzewodzacej ktora wsumie nadaje sie do wymiany bo zaschnieta ale akurat jej nie mialem wiec złozylem wszystko do kupy

Tak się nie robi, należy usunąć starą pastę i nałożyć nową.
    cin_cin90 napisał:
    Czy to mozliwe ze to wina chłodzenia i wystarczy wymienić paste? czy coś spieprzyłem?

Tego dowiemy się jak zainstalujesz poprawnie chłodzenie.

0
  • #3 15 Paź 2014 11:40
    boro1234567
    Spec od komputerów

Wymień pastę na dobrą jakościowo i bedzie ok.

0