Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

volvo s60 vialle lpe 6.6 nie przelacza na gaz

16 Oct 2014 20:52 1632 4
  • Level 2  
    Witam wszystkich. Jestem nowy wiec jak coś napisze nie tak to sorki. ... mam problem z sterownikiem vialle lpe 6.6 . Mianowicie Ostał lekko zalany woda. Przestało działać wszystko. Nawet dioda na centralne się nie świeciła. Wyciągnąłem go rozebrane wyruszył em i oddałem elektroników który stwierdził że nie łączą styki od jednego z procesorów. Przewalutował i przeczyścił. Zamontowaliśmy go sportem no i..... diody świeciły tak jak powinny Załącza pompę tak jak powinien wprowadza w zmianę przełącznika gaz ale niestety na gaz się nie przełącza i wraca na benzynę. Co z tym zrobić. ? Pomoże ktoś. ????
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 19  
    Witam sprawdź dokładnie masę lub zrób nowa na kontroler od LPG
    .
  • Level 2  
    Tyle ze nie wiem nawet gdzie sszukać taj masy. A kontroler to przełącznik. ?

Dodano po 37 [sekundy]:

Dodano po 57 [sekundy]:

• Level 19  
    masa to - z nadwozia auta lub silnika czy tam innej śrubki czy przewodu z - kontroler LPG nie wiem jaki masz układ zasilania czy 1 2 3.... generacji ? jakiej firmy mało powiedziałeś o tym wiec nie wiem co Ci mam odp.
  • Level 2  
    Masa wiem co to jest tylko tutaj wszystkie kable które znalazłem przejrzałem odkryciem przeczyscilem i zlozylem. A instalacja jest firmy vialle 5 generacji z fioletowym wtryskami i sterownikiem firmy gentec oznaczony jako vialle lpi 6.6

Dodano po 2 [minuty]:

Sorki pomyłka. .. sterownik nie lpi tylko lpe 6.6