Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Foscam i DVS - Podgląd on line przez androida z rejestratora i kamery IP

olej_87 17 Oct 2014 09:24 3426 2
Optex
    olej_87
    Level 10  
    Witam. Mój problem polega na tym, iż ma zainstalowane 2 programy na androidzie osobno do kamery IP Foscam (tinycam monitor pro)i do rejestratora DVS (gdmss hd) i wszystko działa poprawnie. Ale chciałbym żeby dwie rzeczy działały w jednym programie czy jest w ogóle taki program który ogarnoł by te dwa urządzenia i działały by sprawnie. Kolejnie moje pytanie brzmi podgląd z kamery IP i DVS w sieci wewnętrznej jest okej ale gdy tylko wyjadę poza zasięg to już nie mogę się połączyć z kamerami. Adresy wpisane mam wewnętrzne bo na kamerze IP niema w ogóle żadnego adresu na nalepce. Na rejestratorze jest ale i tak się nie chce połączyć. Bardzo proszę o pomoc.
  • Optex
    pkhenr
    Level 32  
    Nie dziwię się że nikt nie odpowiada , ręce opadają. Ogólnie mówiąc przeszkadza Ci różnica między Lan-em a Wan-em . Oprócz tego publiczny adres IP ,przekierowanie portów.
    mikan4
    Level 26  
    olej_87 sądząc po tym co wypisałeś nie do końca masz pojęcie co robisz :)
    Porty masz nieprzekierowane na routerze, więc adres sieci wewnętrznej nic Ci nie da :)
    CO do programu to wątpię czy coś znajdziesz, raczej będziesz skazany na dwa programy.