Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kontroler sieci żółty wykrzyknik!

ImCitizen 17 Paź 2014 16:56 2496 6
  • #1 17 Paź 2014 16:56
    ImCitizen
    Poziom 5  

Witam. W ostatnim czasie zrobiłem format komputera i wgrałem system Windows 7 Pro 64-bit . I tu zaczął się problem gdyż poprzednio - przed formatem - internet działał za pośrednictwem Wi-Fi. Normalnie wyszukiwało mi 2 sieci (moją i sąsiada). Teraz niestety internet posiadam za pośrednictwem usb. Ściągnąłem do niego sterowniki i działa mi internet tylko z podłączonym usb. Oczywiście usb dostałem od usługodawcy jednak potrzebuje internetu w 2 komputerze. W tym moim komputerze występuje problem w postaci żółtego wykrzyknika przy kontrolerze sieci. Wyskakuje informacja że sterownik nie został zainstalowany. Moja płyta główna to Gibabyte P31-ES3G ze strony producenta ściągnąłem chyba wszystkie sterowniki (oprócz audio) instalowałem i nic. Nie mam pojęcia jak to naprawić. Wcześniej internet działał bezprzewodowo teraz musze za pośrednictwem usb. Zdjęcie z menadzera urządzen w załączniku. Z góry dzieki za pomoc[/b]

1 6
  • #2 17 Paź 2014 17:04
    mati211p
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

Wstaw identyfikator sprzętu tego kontrolera sieci.

0
  • #3 17 Paź 2014 17:04
    KSRhaziel
    Poziom 36  

Nie zainstalowałeś sterownika do WiFi, wszystkie znaki na niebie to mówią. Tylko, że ta płyta główna nie ma modułu WiFi. Czy przypadkiem nie masz wsadzonej w płytę główną zewnętrznej karty sieciowej WiFi?

1
  • #4 17 Paź 2014 17:06
    ImCitizen
    Poziom 5  

Tak mam zewnętrzną nawet ma antenke. I pytanie jak mam sprawdzić identyfikator sprzętu? bo ja troche zielony w temacie

1
  • #6 17 Paź 2014 17:08
    KSRhaziel
    Poziom 36  

1. Prawym przyciskiem > Właściwości > Szczegóły > z listy rozwijalnej wybierz co potrzebujesz.
    2. Bądź otwórz obudowę komputera i odczytaj co to za urządzenia (producent i model). PS Wymaga wyłączenia komputera.

0
  • #7 17 Paź 2014 17:36
    ImCitizen
    Poziom 5  

Kontroler sieci żółty wykrzyknik!

Dodano po 26 [minuty]:

Dobra, dzięki wszystkim sprawdziłem model na tej karcie zewnętrznej ściągnąłem sterowniki z chomikuj i śmiga :D zamykam temat.

2