Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

NOKIA 3510I JEST POLACZENIE Z KOMP.LECZ NIE ZGRYWA

bjunior 02 May 2005 23:48 720 5
    bjunior
    Level 11  
    WITAM MA PROBLEM POLACZENIE Z TELEFONEM NOKIA 3510I PRZEZ KABELEK ZA POMOCA PROGRAMU OXYGEN LECZ NIC NIE MOGE ZGRAC. A W TELEFONIE KUMPLA WSZYSTKO BEZ PROBLEMU CZY JEST JAKIES USTAWIENIE W MOIM TELEFONIE O KTORYM NIE WIEM LUB COS W TYM RODZAJU???? Z GORY DZIEKI
    tasior01
    Level 19  
    Wyłącz CAPS LOCK(zedytuj post razem z tematem)

Pozdrawiam
    bjunior
    Level 11  
    ale dlaczego po podlaczeniu telefonu kolegi wszystko dziala bez zarzutu na tym samym programie bez wylaczania go tylko zmiana telefonu.???
    Morphy21
    Level 12  
    prawdopodobnie masz źle ustawione ustawienia
    Sprawdź swoje ust. i ust. kolegi. jeśli wasze ust. będą takie same i nie będzie chciało zgrywać to udaj sie do serwisu. oni pomogą ci na 75%
    bjunior
    Level 11  
    dzieki wszystkim za pomoc niestety problem nie został rozwiazany nie wiem dlaczego ale po podłaczeniu mojego telefonu wszystko działa (przypominam nokia 3510i z oprogramowaniem oxygen) bez zarzutu nic nie dotykajac przekładam kabelek do komórki kumpla i wszystko niby ok lecz ikona kopiowania DO telefonu jest nieaktywna ustawienia w telafonach sa identyczne sim lock jest zdjety. Wyglada to tak jakby program oxygen zapamietał "mój telefon" i nie przyjmuje innych.
    Myślę ze to bedzie moze jakies zabezpieczenie serwisowejak wspomniał kolega wyżej. Dziekuje wam serdecznie za pomoc ale zaniechalismy prób kopiowania czegokolwiek na telefon kolegi.