Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kolumny Magnat Victory (-problem:( )

matielektro 03 May 2005 10:58 4475 9
    matielektro
    Level 15  
    Witam wszystkich:) Posiadam własnie te kolumny MAgnat Victory 800. Ostatnio stała sie rzecz bardzo przykra spaliłem w jednej z nich głosnik wysokotonowy:( Bardzo was prosze o pomoc gdzie moge taki głosnik dostać, bo na nim nie ma symbolu, ani oznaczenia:( Z góry dziekuje za pomoc:]
    ________
    Oj, przeciez wiadomo, ze masz z tym problem, czy w kazdym temacie musi byc : "problem, help, :(..." ?
    tom
    marniu
    Level 25  
    Witam zrób zdjecie , to cos sie dobierze !

pozdrawiam marniu
    tomaszo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Proponuje wymienic na tonsilowskie lub teslowskie - beda podobnie efektywne (ze wskazaniem na Tesle) - czyli zwrotnica, ktora jest se sprawdzi.
    Z dokupieniem firmowych (i KIEPSKICH!) modeli moze byc problem...
    matielektro
    Level 15  
    Jesli chodzi o Tesle to co proponujesz??
    matielektro
    Level 15  
    hej Marniu słuchaj ja nie watpie w Tonsila, ale ja nie chce az tak rozwiercac tych otworów:| Moze cos troche mnirjszego a równie efektownego:) dodam, ze kolumny maja skutecznosc 90 db a pasmo od 25hz do 30 hz:] Wiec te gwizdki na serio dawały piekne brzmienie:] Myslisz, ze Tonsil bedzie lepszy:>
    tomaszo
    Moze faktycznie, Teslowskie nie sa bardzo wytrzymale, jak juz te spaliles - to pewnie tez by poszly... Przedstawione na zdjeciu powyzej sa juz przyzwoite, wytrzymale do tego.
    marniu
    Level 25  
    Hej Matielektro ja ci nic nie sugeruje ze masz rozwiercic otwor , tylko sądząc po zdjeciu kolumn podalem przykladowo jaki glosnik , skoro twoje sa takie same to mysle ze ten tonsil pasowal by tam idealnie , ale moge sie mylic , najlepiej bedzie jak wykrecisz ten glosnik i zmierzysz srednice otworu , wtedy bedziemy sie zastanawiac co tam wsadzic

pozdrawiam marniu
    tomaszo
    Powiekszenie srednicy to chyba nie jest klopot, prawda? Jak chcesz, to sobie pomalujesz na "swiecacy", zeby pasowalo do reszty tez... ;)