Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mastercook typ 3400 - Spalona grzałka dolna

Ultraviolence 19 Paź 2014 20:05 2538 5
  • #1 19 Paź 2014 20:05
    Ultraviolence
    Poziom 2  

Odkąd pamiętam w kuchence nie działał dobrze piekarnik.
    Wczoraj przybrałem się do sprawdzenia grzałki dolnej...
    Rozkręcenie to masakra. Blacha ok, ale pod nią była jakaś blaszana listwa której nijak nie dało się odkręcić.. I tutaj przyszedł ojciec używając siły i na siłę ją wyciągając...
    Później po odkręceniu śrub od grzałki ta nie chciała wyjść. Ojciec znów użył siły. I udało się, jak podejrzewałem grzałka spalona w dwóch miejscach. Problem w tym, że jedna część została w kuchence...
    Nastąpiła wielka pustka i strach przed zepsuciem, więc tak zostawiłem to.

Piekarnik jest bardzo potrzebny, na nową kuchenkę brak pieniędzy..
    Nie ma nikogo kto się na tym zna w miejscu gdzie mieszkam, ani nikogo takiego na znamy.

Jak wyjąć resztę tej grzałki, ona nie chce iść. Poza tym ta grzałka dosłownie leży na tej wacie, czy to nie spowoduje pożaru, tak ma być??

Czy nową grzałkę po prostu trzeba tam wsunąć na tą watę i będzie działać?

2 5
  • #2 19 Paź 2014 22:00
    pylos
    Poziom 22  

To jest wata szklana,niepalna,tak ma być.Ta kuchnia jest całkowicie rozbieralna,trzeba tylko trochę pomyśleć i się nie bać.

1
  • #5 23 Paź 2014 16:47
    Ultraviolence
    Poziom 2  

Dobra
    Grzałka wsadzona, wata oczywiście musiała powyłazić, jakoś upchałem. Jeden kabelek lata luzem i nie wiem czy to dobrze. Nie wiem gdzie go podłączyć

Teraz włączyłem piekarnik i strasznie od spodu tam gdzie grzałka leci dym czy para..
    Może grzałka jest za wysoko, może dotyka tej blachy i się blacha bali? A może ta wata się pali? Czy to normalne czy coś źle zrobiłem?

Ponadto ta blacha od spodu, tzn. sufit szuflady jest również gorąca?
    To znaczy, że źle wsadzona wata, prawda??

A poddaje się chyba, nie umiem a nie chcę umrzeć. Zmarnowałem tylko 34 zł

1
  • #6 27 Paź 2014 18:43
    pylos
    Poziom 22  

Wata ma być pod grzałką.Dym leci ponieważ grzałka się jeszcze nie wyżarzyła.Ten kabelek to jest kabel ochronny,musi być podpięty do obudowy,bądź mocowania grzałki.Nie poddawaj się.

1
  Szukaj w 5mln produktów