Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki TV 42-50 cali max do 3300 smart, filmy, sport ps4

Ohty 20 Oct 2014 12:55 2274 3
    Ohty
    Level 2  
    1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 21m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-3.5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1 max 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać lub wisiec
    6. Jak słońce świeci w pokoju? centralnie na ekran ale sa zaluzje
    7. Jaki masz obecnie telewizor? panasonic z 2012, 37cali chyba seria tx na matrycy ips
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? smart tv wifi dzielenie ekranu z telefonem, tabletem
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? kablowka (UPC)
    10 .Jakie urządzenia? soundbar sony, ps4
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 5
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Mat, polmat
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sport, Filmy Akcji
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? raczej tak ale bez przesady
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? tak 1-2 godziny
    16. Preferencje co do marki? od 15 lat mialem Panasy ale nie chce by Sony upadlo ;)
    17. Preferencje co do wielkości? 42 do 50
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? wolna reakcja na pilota
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3300
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Moglby miec choc to nie mus obojetnie jakie.

Tak jak widac powyzej, TV do ogladania filmow, sportu i grania. Z powodu soundbara i ps4 myslalem o sony Sony KDL-50W829B ale jest troche ponad przeznaczona kase a to 3300 to taki max, w saturnie jest teraz Sony KDL-50W815B za okolo 3300 w promocji do srody bodajze. ladny w srebrnej obudoweie, matryca w koncu ta sama, calosc identyko ale czytajac fora wiem ze roznica to motionflow 600 i brak regulacji i nie jestem pewien...
    Myslalem o Philips 47PFS7509/12 i jego 42 calowej wersji ktora miesci sie w budzecie (ponizej 3 tysi) glownie z powodu ambilight. U znajomych widzialem i robia wrazenie. Martwi mnie tylko awaryjnosc Phillipsow i to ze jak sie czyta opinie sporo ludzi narzeka na powolne dzialanie menu i kiepskie reakcje na pilota. W sumie to taka marka na ktora ludzie widze ze narzekaja.
    Zastanawiam sie rowniez jak do tych tv bedzie sie mial np Samsung UE48H6400 bo po co przeplacac? czy roznice w obrazie, kolorach, czerni i plynnosci beda mocno zauwazalne? troche do korei nie jestem przekonany, widzialem jakies 50cali LG u znajomego i bylo slabe.
    Nie sprawdzalem w sumie Panasonic i Toshiby ale po forum widze ze wlasnie Panasy np TX-47AS650E sa polecane ale chyba Panasonic ma spory imputlag i widzialem jakies strasznie wygladajace screeny z podswietlaniem matryc w tych tv.
    Pomocy. Pogubiony jestem bo wydaje mi sie, ze za duzo sie w temacie naczytalem a ciezko zyc bez TV po przeprowadzce.
    Ohty
    Level 2  
    Do phillipsa dales link nie do testu ale nie wazne w sumie (zreszta 47 cali za drogie), ja te testy czytalem juz i tak naprawde wyglada ze wszystkie sa dobre.. w czyms lepsze w czyms gorsze od innych ale dobre wiec moze konkretniej zapytam.
    Czy myslisz ze Sony KDL-50W815b za 3300 w Saturn to dobry zakup za dobra cene? Jak pisalem niestety KDL-50W829b przerasta moj budzet.
    Czy moze Ty za takie pieniadze wybierasz cos inneg niz 815b do tych potrzeb? Jesli tak to co i dlaczego?
    User removed account
    Level 1