Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak skasować licznik przeglądów w AUDI A4 1,9 TDI 96rok.

03 Maj 2005 12:37 8925 11
  • Poziom 22  
    Jak skasować licznik przeglądów w AUDI A4 1,9 TDI 96 rok? Najlepiej z dostępnych klawiszy a nie z kompa.
  • Poziom 22  
    Niestety chyba w tym audi bez podpiecia pod komputer sie nieda. Szkoda, chyba bede musiał kupic kabelek. Był bym wdzięczny jak by ktoś kto już miał do czynienia z tym typem auta i robił już to przez kompa mógł mi poradzic co nie co. np. jaki program, skont go pobrac a moze jakiś schemacik kabla.
  • Poziom 27  
    VAG-iem i fejsem (np. na maxie) bez problemu
  • Poziom 18  
    w tym modelu można to zrobić ręcznie
  • Poziom 16  
    przycisk [A] to ten obok prędkościomierza

przycisk [B] to ten obok obrotomierza

OIL – Wymiana oleju
    Wcisnąć i przytrzymać przycisk [A].
    Włączyć zapłon
    W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawią się litery „OIL”
    Zwolnić przycisk [A]
    Wcisnąć i zwolnić przycisk [B] na czas ok. 2 sekund, w celu skasowania wskazania

INSP - Inspekcja
    Wcisnąć i przytrzymać przycisk [A].
    Włącz zapłon.
    W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawiają się litery „OIL”.
    Zwolnić przycisk [A].
    Wcisnąć i zwolnić przycisk [A].
    W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawiają się litery „INSP”.
    Wyciągnąć przycisk [B] na czas ok. 2 sekund, w celu skasowania wskazania
    mam nadzieje ze to ci coś pomorze
  • Poziom 22  
    Próbowałem już ręcznie, ale nie działa, przytrzymuje ten przycisk włączam zapłon a na wyświetlaczu żadnej reakcji, dlatego teraz chcę przez komputer, bo inaczej chyba nie pójdzie.
  • Poziom 18  
    może masz uszkodzoną gumkę węglową
  • Poziom 19  
    Patol napisał:
    Próbowałem już ręcznie, ale nie działa, przytrzymuje ten przycisk włączam zapłon a na wyświetlaczu żadnej reakcji, dlatego teraz chcę przez komputer, bo inaczej chyba nie pójdzie.

Hmm, normalnie w każdym Audi i samochodach VW GROUP robi sie to tak jak opisano powyżej.

wilde_hilde
  • Poziom 22  
    Gumke raczej mam dobrą. jka przytrzymam przycisk ten po prawej przy włączonym zapłonie to zeruje mi sie liczba kilometrow. a więc przyciski raczej dziłają.
  • Poziom 12  
    kupiłem kabelek podłączylem pod kompa i bez problemów wszystko ustawiłem, wielkie dzięki za pomoc.
  • Poziom 10  
    Witam!!!
    Mam podobny problem.Jak wyzerować wskaźnik terminów przeglądów w Oplu Corsie C rocznik 2002?Czy mozna to zrobic recznie?