Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Atego 1223 - Wymiana wkładu lusterka

spioszeq 20 Paź 2014 16:34 1980 3
  • #1 20 Paź 2014 16:34
    spioszeq
    Poziom 6  

Witam, zdarzyło mi się "smyrnięcie" lusterkami z inną ciężarówką przy dużej prędkości i o ile obudowie lusterka nic się nie stało to wkład odprysnął na rogu. Jeździłem tak przez dłuższy czas niestety policja ostatnio się doczepiła do tego, na szczęście nie zabrali dowodu, ale ja i tak postanowiłem wymienić ten wkład i już nawet przyszedł pocztom nowy. Mam pytanie czy stary wkład odejdzie od obudowy podważony na siłę jak w osobówkach czy zastosowany jest tam jakiś inny patent? Czy będzie duży problem z założeniem nowego wkładu(szef coś mówił o silikonie, ale chyba powinien normalnie wejść na zatrzask)? Mercedes z 2006 roku czyli po liftingu(nowy typ lusterek z tego co wiem).

0 3
  • #2 21 Paź 2014 00:16
    685832
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 21 Paź 2014 00:37
    spioszeq
    Poziom 6  

to trzeba miec jakies specjalne narzedzie do wypinania czy zwykly srobokret wystarczy? jak juz zdejme wklad to nowy latwo sie zatrzasnie czy trzeba kombinowac. przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z komorki na zaladunku

0
  • #4 21 Paź 2014 08:05
    pp_pablo
    Poziom 20  

Czy nowy wkład się zatrzaśnie to zależy od tego jaki wkład kupiłeś. Jeśli miałeś oryginalne lusterko a kupiłeś wkład-zamiennik może się różnić grubością/szerokością zatrzasku ale przy odrobinie chęci z Twojej strony powinien się zatrzasnąć. Ja wkłady podważałem wkrętakiem. Generalnie to weź ten wkład idź do samochodu i przymierz, będziesz wszytko widział bez pytania.

0