Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz stereo do melodika bl-40

niedziell1 20 Paź 2014 20:24 1119 1
  • #1 20 Paź 2014 20:24
    niedziell1
    Poziom 2  

Witam.

Popełniając błędy młodości kupiłem kiedyś zestaw kina domowego z amplitunerem Denon avr-1306.
    Przyszedł czas, że przeprowadzam się na swoje i podstawą w nowym domu jest dla mnie przyzwoity zestaw stereo.
    Sprzedałem więc 5 kolumn wharfedale i zakupiłem do amplitunera opisanego powyżej kolumny melodika bl-40.
    Niestety ten amplituner w zestawie ze stereo nie gra najlepiej a inwestując względnie ale dla mnie niemałe pieniądze w kolumny Melodika bl-40
    chciałbym uzyskać jak najlepszy efekt.

Jestem fanem analogowym i kupuję dużo winyli, lubię różną muzykę od klasyki, jazz, kończąc na współczesnej elektronice.
    Chciałbym wykorzystać potencjał bass'u w tych kolumnach, uzyskać ciepłe brzmienie środka i góry. Lubię detale w muzycę.
    Pomieszczenie ma ok. 35m2 z tym ze ksztalt tworzy litere L : (czewone punkty to kolumny i strona w którą są obrucone) to jedno pomieszczenie nie ma sciany jak na obrazku.

Wzmacniacz stereo do melodika bl-40

Teść u siebie ma konfigurację kolumn Klipsch Synergy f2 i amplitunera denon avr - 1911 i naprawde rewelacyjnie to brzmi.
    Niestety mój amplituner gorzej radzi sobie z kolumnami stereo, sam nie wiem dlaczego.

Jaki nowy wzmacniacz a może amplituner stereo byście polecili w cenie do 2 tys zlotych, żeby mi przyzwoicie Melodiki w stereo zagrały ?

0 1
  • #2 27 Paź 2014 08:44
    RMS.pl

Poziom 26  

avr-1306 to bardzo biedny ampli, który jest zupełnie niewydajny prądowo, pomyśl o wzmacniaczu np Indiana Line Puro 500 lub Polk Audio Omni A1

0