Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmywarka electrolux ESF 66070 - zmywarka pobiera i wylewa wodę

20 Oct 2014 21:02 5775 2
  • Level 2  
    witam,
    jak w temacie zmywarka pobiera i wylewa wodę jednocześnie, czujnik zalania został sprawdzony, w podobnych tematach diagnozą był hydrostat, niestety nie udało mi się go odnaleźc w moim modelu, proszę o pomoc, w zał. zdjęcie
    pozdrawiam
    Artur
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 1  
    Mam taki sam problem ze zmywarką ESL 46010. Po włączeniu najpierw wypompowuje, potem nabiera wody, znów wypompowuje i tak na przemian. Dodatkowo nie grzeje grzałka. Sprawdziłem ją i jest ok. A co do hydrostatów, to są na prawym boku (patrząc od przodu) przymocowane do podstawy z tworzywa. Trzeba zdjąć prawy bok, odkręcic wkręt mocujący tę podstawę i wtedy można mieć do nich dostęp. Żeby je wyjąć trzeba zdjąć z nich wężyki, bo są długością "na styk". Też nie wiem co zrobić dalej. oba wężyki są drożne.
  • Level 12  
    Jeśli nie jest zawieszony przez syf któryś pływak hydrostatu, lub któryś mikroprzełącznik wyzwalany pływakiem nie jest non stop zwarty, to prognozuję uszkodzenie elektroniczne. U mnie pierwsza awaria była spowodowana właśnie zawieszonym pływakiem. Nabierała wody, czujnik przepełnienia był włączony przez pływak wklejony kitem ze szlamu, włączał pompę opróżniającą i tyle tego było.