Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z odtworzeniem filmu.

Art-ur 03 May 2005 13:55 1199 8
    Art-ur
    Level 12  
    Chce odtworzć film, który jest z odzielnymi napisami. Próbowałem na Subedit i nie idzie na AllPlayer wyskakuje komunikat "Brak filmu". Mam zainstalowane najnowsze kodeki, inne nowe filmy mi idą bez problemu - ten też jest nowy. Film ten jedynie idzie na Windows Media Player ale znowu tam nie można wrzucić napisów. W czym może być problem??
    kkyrtap
    Level 15  
    spróbuj w programie Best Player, zprawdz czy te napisy są dobre
    Moris10
    Level 16  
    a napisy mają taką samą nazwę pliku jak nazwa filmu, Oszywiście z rozszerzeniem txt?
    Art-ur
    Level 12  
    Ten film to: A Very Long Engagement 2004 French Dvdscr Xvid-Promise. avi a plik tekstowy: Un.long.dimanche.de.fiancailles.XViD.Promise. txt
    Niestety wszystkie propozycje, które podaliście nie pomogły. Film musi być dobrze nagrany skoro idzie w WMP. Próbowałem chyba na wszystkich odtwarzaczach i jest komunikat że brak filmu albo zły lub nie odsługiwany format pliku.
    childmaker
    Level 35  
    Sciągnij sobie program Gspot. Podaj mu ścieżkę dostępu do filmu i zobacz jakie info dostaniesz.
    cray_x
    Level 13  
    -=Present=-
    A Very Long Engagement(2004)
    aka: Un long dimanche de fian?ailles

Release Date ---01.01.2005 Video Codec ---XviD 1.0.2
    Theatre Date ---10.27.2004 Video Bitrate ---628kbps
    DVD Release ---Summer 2005 Resolution ---640x256
    RunTime ---128min Audio Codec ---VBR MP3
    Movie Genre ---Drama/Mystery/Romance/War
    Language ---French Audio Bitrate ---127kbps
    Subtitles ---N/A Framerate ---23.976

Ten filmik skompresowany jest kodekiem XviD 1.02.Sciagnij sobie te kodeki i nie bedzie problemu z odtworzeniem.Jezeli chcesz miec napisy (otwierane automatycznie przez playerek )to plik tekstowy musi miec taka sama nazwe jak film.
    Do odtwarzania polecam Windows Media Player Clasic
    Pozdro...
    Moris10
    Level 16  
    WMP w wersji 9 odtwarza automatycznie napisy jeśli film i napisy mają taką samą nazwę, więć nie widze problemu.
    Art-ur
    Level 12  
    Ściągnąłem WMP 10, zmieniłem nazwę pliku z napisami na taki sam jak filmu i poszło. Dzięki.