Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AngeloPO fx101e - error 06, szukam instrukcję serwisową...

21 Oct 2014 11:19 1470 2
  • Level 13  
    Witam.
    Mam problem z piecem AngeloPO model fx101e z 2012 roku.
    Piec wyświetla kod błędu E06. Zmierzyłem czujki temperatur, hydrostat wody, termiki - wszystko jest OK.
    Nigdzie w necie nie mogę znaleźć żadnych opisów błędów do jakiegokolwiek pieca AngleoPO. Czy ktoś z was może posiada taką instrukcję serwisową/ oznaczenia kodów błędów?
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 8  
    Cześć Szymon.
    E6 to -uaktywnione zabespieczenie przeciążenie silnika.
    Zresetować przekaźnik nadmiarowy zabezpieczający silnik (L1 i L2) lub zresetować alarm z klawiatury (L3). W przypadku L3, sprawdzić wykaz alarmów inwertera. Sprawdzić, czy silnik moŜe obracać się bez przeszkód oraz 3 fazy w przypadku zasilania 3fazowego.
  • Level 13  
    Dzięki, temat już udało mi się rozwiązać. Usterka była dość nietypowa i wykryta zupełni przypadkowo.
    Okazało się że piec nie wyświetla błędu i działa poprawne do podgrzaniu płyty głównej suszarką, po chwili działania i ostygnięciu płyty znów pojawiał się błąd. Poprawiłem większość złączy lutowanych na płycie i wszystko działa poprawnie :D