Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kwalifikacja E12 Egzamin poprawkowy, styczeń 2015r.

13 Mar 2015 19:17 282699 1749
    Dynamo93
    Poziom 8  
    czy jest na forum ktos pisał egzamin z utworzenia konta administratora z pełnymi uprawnieniami a drugiego konto z ograniczeniami jak to robiliscie przez panel sterowania czy inaczej jesli inaczej napisz
  • TermoPasty.pl
    kondzio18
    Poziom 10  
    Maja byc dzisiaj od 12 w twojej szkole

Lub na oke poznan logujesz sie
    _Maxtor_
    Poziom 11  
    Ja też odebrałem , testy 55%, a praktyka 92% :)

Bez pomocy forum byłoby ciężko :|

Pozdrawiam i życzę powodzenia w następnych kwalifikacjach ! :D
  • TermoPasty.pl
    chucknorek
    Poziom 11  
    Freas napisał:
    Ja już dostałem dyplom, 100% praktyka.

A nie wiecie moze czy w internecie mozna sprawdzic wyniki gdzies?
    Jaqen
    Poziom 10  
    Pisemny 56%
    Praktyczny 86%
    No to zostały dwie kwalifikacje :D
    stopekks
    Poziom 10  
    kader14 napisał:
    sajmon7755 napisał:
    Może komuś się przyda .
    Zestaw nr 01
    1.Wykonaj test karty sieciowej za pomocą programu Lan Speed Test. Wyniki diagnozy umieść w tabelce, która znajduje się w arkuszu egzaminacyjnym. Utwórz folder na C:/Pesel (w miejscu pesel wpisujemy swój pesel). Zrób zrzut ekranu po wykonanej diagnozie i umieść go w edytorze tekstu z podpisem Zrzut_1. Plik tekstowy nazwij tajne i umieść go w folderze C:/Pesel.

Ten zrzut ekranu trzeba umieścić w wordpad i pod obrazkiem dac tytuł,a potem zapisac pod nazwą tajne ?????????

Tak dokładnie należy wykonać screen i podpisać. Zawsze rysunki mają być podpisane - taka jest zasada. Każda tabela rysunek mają mieć swoją nazwę.
    jk_ns
    Poziom 10  
    dhapollo napisał:

Podane rozwiązanie działa tak, jak należy. Jednak pokaż mi człowieka na egzaminie, który zapamięta kolejność w konsoli mmc, a później w GroupPolicy i zapisywanie plików z konsoli, a później podmiana plików konsolowych.

Powiedzmy sobie bez żadnych "ogródek", że zadanie egzaminacyjne zostało spieprzone przez autora zadania oraz przez weryfikujących.

Pozdrawiam jk_ns

Dodano po 2 [minuty]:

stopekks napisał:
    kader14 napisał:
    sajmon7755 napisał:
    Może komuś się przyda .
    Zestaw nr 01
    1.Wykonaj test karty sieciowej za pomocą programu Lan Speed Test. Wyniki diagnozy umieść w tabelce, która znajduje się w arkuszu egzaminacyjnym. Utwórz folder na C:/Pesel (w miejscu pesel wpisujemy swój pesel). Zrób zrzut ekranu po wykonanej diagnozie i umieść go w edytorze tekstu z podpisem Zrzut_1. Plik tekstowy nazwij tajne i umieść go w folderze C:/Pesel.

Ten zrzut ekranu trzeba umieścić w wordpad i pod obrazkiem dac tytuł,a potem zapisac pod nazwą tajne ?????????

Tak dokładnie należy wykonać screen i podpisać. Zawsze rysunki mają być podpisane - taka jest zasada. Każda tabela rysunek mają mieć swoją nazwę.

Wielkie thX.
    Przekażę dalej znajomym, aby uważali i byli czujni.

Pozdrawiam jk_n
    adeministratorek
    Poziom 6  
    Macie Apkę na Andka i uczcie się teorii bo praktyka na pewno nie sprawi trudności...

Pobierz aplikację przy pomocy QR Code. Baza danych posiada PONAD 400 pytań. Śledź wersje i aktualizuj aplikację – baza danych wciąż rośnie! Wkrótce także aplikacje do pozostałych kwalifikacji!

jk_ns
    Poziom 10  
    adeministratorek napisał:
    Macie Apkę na Andka i uczcie się teorii bo praktyka na pewno nie sprawi trudności...

Pobierz aplikację przy pomocy QR Code. Baza danych posiada PONAD 400 pytań. Śledź wersje i aktualizuj aplikację – baza danych wciąż rośnie! Wkrótce także aplikacje do pozostałych kwalifikacji!

Zdaję sobie sprawę, że można rozpocząć naukę, wykorzystując również Naszą mobilność (nasze telefony kom.), ale oszczędzajmy Receptor-jakim jest wzrok i wykonajmy naszą pracę naukową z wykorzystaniem komputerów stacjonarnych lub laptopów oraz nie ograniczajmy się tylko 400 pytaniami. Wystarczy poszukać na sieci stron z egzaminami teoretycznymi i zadaniami praktycznymi także, zawierającymi kilka tysięcy pytań teoretycznych (zawsze mogą się pytania powtarzać).

Pozdrawiam jk_ns
    dhapollo
    Poziom 19  
    Jak tam przygotowania do egzaminu?
    Coś czuję że w tym roku będzie więcej zestawów i częściej się będą zmieniać. Zapowiada się ciekawie.

Wykładowca nam mówił, że od 2016 może pojawić się linux na egzaminie, czy ktoś może to potwierdzić, zaprzeczyć? Mam nadzieję, że tylko tak straszył nas abyśmy się uczyli :)
    jk_ns
    Poziom 10  
    dhapollo napisał:
    Jak tam przygotowania do egzaminu?
    Coś czuję że w tym roku będzie więcej zestawów i częściej się będą zmieniać. Zapowiada się ciekawie.

Wykładowca nam mówił, że od 2016 może pojawić się linux na egzaminie, czy ktoś może to potwierdzić, zaprzeczyć? Mam nadzieję, że tylko tak straszył nas abyśmy się uczyli :)

System Linux zawsze może pojawić się w zadaniach praktycznych w kwalifikacji E.12 i E.13 tylko wtedy, gdy Ośrodek Egzaminacyjny zgłosi taki system jako obowiązujący na egzamin.

Linux w E.13 jest traktowany jak system serverowy.

Pozdrawiam
    dhapollo
    Poziom 19  
    Wykładowca dał nam takie zadanie do zrobienia jak w załączniku ponoć da się je wykonać w 15 minut, a ja nie wiem jak to ugryźć i o co w nim chodzi.

Pomoże ktoś to rozwiązać ?

Kwalifikacja E12 Egzamin poprawkowy, styczeń 2015r. Kwalifikacja E12 Egzamin poprawkowy, styczeń 2015r.
    tarcyzja
    Poziom 12  
    jk_ns napisał:

System Linux zawsze może pojawić się w zadaniach praktycznych w kwalifikacji E.12 i E.13 tylko wtedy, gdy Ośrodek Egzaminacyjny zgłosi taki system jako obowiązujący na egzamin.

Dystrybucje LInuxa w większości nie są płatne - Ośrodek nie musi zgłaszać, wystarczy, że CKE poda skąd pobrać dystrybucję i może być na egzaminie. Przecież w podstawie programowej jest Linux.
    ewela1991
    Poziom 13  
    U mnie w szkole egzamin praktyczny E.12 jest 10 czerwca o godzinie 12:00
    a E.13 dzień później o godzinie 13:00 .

Pozdrawiam ;)
    wiemzenicniewiem
    Poziom 9  
    Czesc Wam.
    Macie wiedze czy w dwuletnich techn pytania/testy sa takie jak w `normalnym` technikum?
    Pozdrawiam
    pigula_shp
    Poziom 12  
    wiemzenicniewiem napisał:
    Czesc Wam.
    Macie wiedze czy w dwuletnich techn pytania/testy sa takie jak w `normalnym` technikum?
    Pozdrawiam

Są dokładnie takie same.
    wiemzenicniewiem
    Poziom 9  
    Dzieki Pigula

Wiecie coś czy arkusze są jak w lutym? itp. :)
    rafalski_4
    Poziom 11  
    dhapollo napisał:
    Wykładowca dał nam takie zadanie do zrobienia jak w załączniku ponoć da się je wykonać w 15 minut, a ja nie wiem jak to ugryźć i o co w nim chodzi.

Pomoże ktoś to rozwiązać ?

Kwalifikacja E12 Egzamin poprawkowy, styczeń 2015r. Kwalifikacja E12 Egzamin poprawkowy, styczeń 2015r.

Ale w czym dokładnie masz problem? No ja tu nic trudnego nie widzę.
    dhapollo
    Poziom 19  
    @rafalski_4 Generalnie ze wszystkim jakoś nie bardzo rozumiem o co chodzi z wyłączeniem sieci ;) jak byś mógł opisać jak to zrobić ;)
    roberto96
    Poziom 2  
    wiemzenicniewiem napisał:
    Dzieki Pigula

Wiecie coś czy arkusze są jak w lutym? itp. :)

Siemka - arkusze oraz oryginalne klucze CKE do części praktycznej i pisemnej są sprzedawane na http://tnij.at/E12
    Dynamo93
    Poziom 8  
    Ja miałem wczoraj egzamin o godzinie 12
    arkusz 04

zadanie były takie
    -zamontować ram
    -zamontować kart graficzna i instalacja sterowników u mnie sterowniki instalowały się automatycznie
    -wył zintegrowana kartę graficzna
    -utworzyć konto architekt dodać do grupy administratorzy i utworzyć konto biuro dodać do grupy Użytkownicy
    -zablokować dostęp do zmiany hasła
    -utworzyć dokument tekstowy wpisać tam Kwalifikacje E12.E13,E14 zaszyfrować go programem fil.... nie pamiętam hasłem 123456
    -zainstalować program Word i Excel
    -wypisać jaki Windows, jaka przeglądarka , karta graficzna , dysk twardy
    pamięć , procesor ( zestaw komputerowy - wypisać wasze dane z komputera )
    -porównać zestaw komputerowy z wymaganiami
    -przepisać kosztorys do 2 tabeli w arkuszu
    - przepisać do arkuszu kalkulacyjnego i ma mnożyć cenę w zł przez ilość i zapisywać to w wartości w zł , Wartość w zł ma to sumować nie zależnie jaka kwota zostanie wpisana
    - screeny zapisać w Wordzie minimum 3
    - Wypisać w arkuszu funkcje sumowania się wartości w zł
    -Wypisać w arkuszu funkcje mnożenia ceny w zł przez ilość
    - Wypisać w arkuszu dla użytkowników hasła jakie im nadaliście minimum 8 znaków w tym znaki specjalne

Egzaminy banalnie prosty opisałem go wam z dokładnością co w nim było
    to wszystko

Powodzenia dla tych co będą mieć egzamin jeszcze w Wordzie inne wersje arkuszy
    mam też opisane jakie mogą być
    petrus2600
    Poziom 11  
    Może ktoś wrzucić to zadanie w exelu jak zrobić :
    - Wypisać w arkuszu funkcje sumowania się wartości w zł
    -Wypisać w arkuszu funkcje mnożenia ceny w zł przez ilość