Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dacia Sandero - przepust gumowy na kable do drzwi

21 Paź 2014 19:49 1335 9
  • Poziom 13  
    Witam
    Samochód nowy nie został wyposażony w oryginalne gumy łączące samochód z drzwiami , potrzebuję takich przepustów gumowych do założenia zamka centralnego. Oryginalne gumy dostępne tylko z wiązkami elektrycznymi w salonie ale koszt to 200zł na drzwi .
    Pytanie gdzie można kupić takie uniwersalne gumy harmonijkowe okrągłe średnica około 1,5-2cm długość 20cm .
    Z góry dziękuje za pomoc
  • Sklep HeluKabel
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 13  
    tak , ale brak towaru , jutro do nich zadzwonię , dziś dzwoniłem do kliku firm ale wszędzie mówili ,że nikt o to nie pyta więc w sprzedaży też brakuje .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    kolego syrius32 , dzwoniłem dziś do 2 salonów w Słupsku i Gdańsku i po podaniu nr nadwozia udzielono mi tych samych odpowiedzi cyt. " gumy dostępne tylko z wiązkami elektrycznymi 200zł szt " . Więc twoja wypowiedź trochę nie na miejscu , albo w ASO kłamią i nie chcą sprzedać , albo ty nie do końca wiesz co piszesz
  • Poziom 13  
    Dziś dzwoniłem do Hadronu , też brak towaru
  • Moderator Samochody
    Montowałem cz stosując zwykły, plastikowy czarny peszel, do kupienia w sklepach rtv i z alarmami samochodowymi. Trzeba tylko wyciąć ciasne otwory w gumowych zaślepkach drzwi i słupków
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    syrius32 napisał:
    intelsat napisał:
    dzwoniłem dziś do 2 salonów w Słupsku i Gdańsku i po podaniu nr nadwozia udzielono mi tych samych odpowiedzi cyt.

Tym matołom nie podaje się nr,u VIN tylko pokazuje na monitorze, co się chce. Bez problemu zamówiłem to jako część zamienną, do Sandero i do Dustera-są takie same.
    Najlepiej podać gamoniom z ASO numer katalogowy z opakowania po przelotkach,ale pewnie już ich nie masz.Kiedyś w serwisie mercedesa chciałem kupić szczotki do regulatora napięcia,to powiedzieli mi że dostępne tylko z regulatorem,ale jak podałem nr katalogowy to nagle okazało się że można kupić same szczotki.