Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lexus is - Aux in zamiast kasety

agateczka_19 22 Oct 2014 10:54 6444 3
    agateczka_19
    Level 11  
    witam . Posiadam radio z lexusa is200 (toyota) 86120-53210
    radio jest z wbudowanym wzmacniaczem. Radio posiada zmieniarkę na 6 płyt cd oraz odtwarzacz kaset, których nie używam i chciałbym w to miejsce przeznaczyć wejście aby zrobić Aux in by słuchać muzyki z telefonu czy tam mptrójki .
    Nie miałbym z tym większego problemu gdyby moje radio tak jak większość bazowało na LC75386Y (jest tego dużo w sieci)
    ale moje radio bazuje na fujtiusu ten 2123AF (64 piny) i tu jest problem bo nie wiem w które piny powinienem się wpiąć.Proszę o pomoc lub wrysowanie w fotografie gdzie co i jak mogę się wpiąć( w jakie piny)
    Pozdrawiam
    lexus is - Aux in zamiast kasety lexus is - Aux in zamiast kasety lexus is - Aux in zamiast kasety
    agateczka_19
    Level 11  
    jedynie jakie info mam na temat tego układu to jest to :

dokładnie chodzi mi o taki model radia :

Pomoże ktoś ??
    agateczka_19
    Level 11  
    problem.z.ko wrote:
    http://allegro.pl/audio-adapter-transmiter-kaseta-stereo-i4710136908.html

Pomogłem. Po co bawić się w modyfikacje radia jak można wsadzić to w miejsce kasety? Jakość dźwięku nie będzie jakaś super, ale jak dla mnie to wystarczało ;)

Jak bym chciał coś takiego nie zakładałbym tematu, Jakość była na pierwszym miejscu i nie chciałem aby z przodu radia jakieś przewody mi wystawały . udało mi się to zrobić, lokalizując elementy od sygnału z głowicy. Podniosłem kondensatory wlutowując się do nich zwarłem dwa rezystory i wlutowałem się do masy. Najtrudniej było wyszukać wśród znajomych kasety aby "oszukać" radio :)
    poglądowy rysunek :
    Pozdrawiam