Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Crodoba 1.9d '97 - Licznik Obrotomierz Seat cordoba 1.9d kontrolka temper

krzsiekjab 23 Paź 2014 15:42 1320 3
  • Poziom 8  
    Witam posiadam Seata corodobę Moim problemem jest nie działający ekranik od kilometrów oraz zegarek tzn wyświetlają czasem da się rozszyfrować jaki jest stan innym razem nie. Jak słonce poświeci na niego to działa w miarę okej i jak jest wilgotno.
    Posiadam drugi licznik cały lecz jest on chyba od nowszej wersji jest zaokrąglony z tyłu no i obroty po włączeniu wskakują na max. zakres i nie schodzą wiec nie bardzo.
    Czy jest jakaś opcja naprawienia wyświetlacza ? podmianka np z drugiego?
    Chyba ze dało by rade podłączyć jakoś ten 2 cały żeby obroty chodziły ?
    Jeszcze jednym problem jest migająca kontrolka od temperatury Cieczy może byc uszkodzony czujnik poziomu płynu w zbiorniku wyrównawczym lecz nie posiadam czujnika w tym miejscu.
    Prosił bym o pomoc.
  • Poziom 14  
    wygląda na popękane albo zimne luty a drugie zegary chyba nie są do Twojego modelu
    Rozbierałeś je ? sprawdzałeś płytę ?
  • Poziom 8  
    wydaje mi się ze te lcd są juz na wykonczeniu. nigdzie zimnych lutów nie widać własnie te co mam są od vento podajrze a te są od cordoby.

Przypomniałem sobie w kostce jest zielony kabelek jest on przecięty i poprowadzony jest kabel z alternatora i daje okolo14v a na tym zielonym jest okolo 6v i na żadnym z zegarów nie ma reakcji.
    na nowym po podłaczenu zerują sie wszystkie wskazówki także działają na 100% ale po podłączeniu oryginalnego nie ma rekacji do tego bezośredniego max wychylenie
  • Poziom 8  
    Problem nie rozwiazany