Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

minikoparka - kubota słaby skręt

kubota360 23 Oct 2014 22:20 4542 3
 • #1
  kubota360
  Level 1  
  Witam mam problem z mini koparką (kubotą kx 41) Chodzi tu o to że gdy odpalę silnik wszystko działa lecz po kilku minutach pracy Skręt słabnie w prawo i w lewo a jazda do przodu i do tyłu działa bez zarzutów PROSIŁ BYM BARDZO O POMOC JEŻELI KTOŚ MOŻE ZNAĆ PRZYCZYNĘ TEGO I WYTŁUMACZYĆ JAK TO NAPRAWIĆ.

  z góry dzięki.
 • #2
  mechanik.trade
  Level 9  
  [quote="kubota360"]Witam mam problem z mini koparką (kubotą kx 41) Chodzi tu o to że gdy odpalę silnik wszystko działa lecz po kilku minutach pracy [u]Skręt słabnie w prawo i w lewo a jazda do przodu i do tyłu działa bez zarzutów
  Ztego co opisujesz dzieje sie to przy rozgrzanym oleju, wiec nalezalo by sprawdzic cisnienie jakie jest w stanie osiagnac pompa w twojej koparce ewentualnie wyregulowac na rozdzielaczu.Nalezy rownierz sprawdzic zawor cisnieniowy na rozdzielaczu jest on prosty w budowie . sklada sie z sruby regulacyjnej sorezyny i tloczka. Gdyby okazalo sie ze cisnienie jest zbyt niskie i nie dasz rade nic wiecej regulowac,wymiana pompy.
 • #3
  wachus1
  Level 2  
  Proponuje wymienic olej w hydromotorach
 • #4
  Tomaszek1kv
  Level 2  
  Witam.Znalazłeś przyczynę ,tego niedomagania ,w mojej maszynie kx41 jest tak samo. Od czego zacząć szukać?Pompa mocna ,nic nie traci na mocy po rozgrzaniu.Proszę o odpowiedź.