Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

minikoparka - kubota słaby skręt

23 Paź 2014 22:20 2334 3
  • Poziom 1  
    Witam mam problem z mini koparką (kubotą kx 41) Chodzi tu o to że gdy odpalę silnik wszystko działa lecz po kilku minutach pracy Skręt słabnie w prawo i w lewo a jazda do przodu i do tyłu działa bez zarzutów PROSIŁ BYM BARDZO O POMOC JEŻELI KTOŚ MOŻE ZNAĆ PRZYCZYNĘ TEGO I WYTŁUMACZYĆ JAK TO NAPRAWIĆ.

z góry dzięki.
  • Poziom 6  
    [quote="kubota360"]Witam mam problem z mini koparką (kubotą kx 41) Chodzi tu o to że gdy odpalę silnik wszystko działa lecz po kilku minutach pracy [u]Skręt słabnie w prawo i w lewo a jazda do przodu i do tyłu działa bez zarzutów
    Ztego co opisujesz dzieje sie to przy rozgrzanym oleju, wiec nalezalo by sprawdzic cisnienie jakie jest w stanie osiagnac pompa w twojej koparce ewentualnie wyregulowac na rozdzielaczu.Nalezy rownierz sprawdzic zawor cisnieniowy na rozdzielaczu jest on prosty w budowie . sklada sie z sruby regulacyjnej sorezyny i tloczka. Gdyby okazalo sie ze cisnienie jest zbyt niskie i nie dasz rade nic wiecej regulowac,wymiana pompy.
  • Poziom 2  
    Proponuje wymienic olej w hydromotorach
  • Poziom 2  
    Witam.Znalazłeś przyczynę ,tego niedomagania ,w mojej maszynie kx41 jest tak samo. Od czego zacząć szukać?Pompa mocna ,nic nie traci na mocy po rozgrzaniu.Proszę o odpowiedź.