Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio samochodowe w granicach 400 zł

Gothic19 24 Paź 2014 11:52 573 0
  • #1 24 Paź 2014 11:52
    Gothic19
    Poziom 11  

Witam,

Przyszła już najwyższa pora na zmianę radyjka w samochodzie, gdyż aktualne mocno ucierpiało, co proponujecie do takiej Kwoty, ostatecznie mogę dołożyć 100 jeśli było by coś naprawdę godnego uwagi, aktualne radio to: Blaupunkt Casablanca Mp56, niestety ucierpiał panel, który odpada podczas jazdy po naszych pięknych polskich drogach, rozleciał się mechanizm, który odpowiada za zdejmowanie panelu. A radyjko ma już swoje lata, i jakość dźwięku jest okropna :/

Co będzie pod radio podłączone:
    1. Wzmacniacz Magnat The Rock 400 - zasila głośniki przód (Powerbass S-6C)
    2. Wzmacniacz Crunch GPX 1000.4 - zasila głośniki tył+subwoofer (Hertz HSK 165) + Sub Magnat BS30

Co radio musi posiadać
    1. Bluetooth (sterowanie radiem poprzez system android)
    2. Podświetlanie kolor niebieski (może być multicolor)
    3. Wejście USB poprzez kabelek, dołączany do radia (nie lubię jak mi coś bardzo odstaje przy radiu) lecz nie wiem czy coś takiego się znajdzie :/
    4. Co do wyświetlacza, fajnie by było, jak by miał kolorowy, ale VFD tez wystarczy.
    5. Preferowane marki: (Tylko nie Blaupunkt - z powodu słabych zaczepów), no chyba że się coś poprawiło.
    6. Wyjścia: 4xRCA + 1x Subwoofer
    7. Pilot: Mi tam nie potrzebny, ale jakby był, to druga połówka by się pewno ucieszyła, i nie grzebała by mi rękoma przy radiu podczas jazdy.

Czekam na propozycje :)

0 0