Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki box najlepszy

03 Maj 2005 20:03 3668 30
  • Poziom 19  
    Witam

Założyłem ten temat ponieważ jestem ciekawy jaki według was jest najlepszy box w rozsądnej cenie czyli cena/jakość.
    Proszę o uargumentowanie swoich wypowiedzi.

Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Twister poki co ;) bo nie wiem jak sie ma sprawa z supportem nboxa.Twister ma lepszy support od Tornada.Robi sporo fonow i moim zdaniem extra sprzet na poczatek.
  • Poziom 17  
    Siemens Martech ( nie trzeba komentarza )
    Nokia Jaf bo robi BB5 albo PBB bo jeste niezawodny na nokie no i jeszcze Sarasu boxy ( Twister Tornado Excalibur Nbox ) Nbox ma najlepszy Support Excalibur pozadne Kable
    Motorola Victor i SmartClip

z uniwersalnych to UltraLogic ma wbudowane wiele urzadzen pozadnie wykonany

PS, jesli chodzi o robienie NOKI to FPS-10 jest najlepszym urzadzeniem nie ma nic lepszego ,,, ale kosztuje swoje
  • Poziom 19  
    A ten excalibur - nie spotkałem się macie jakiś opis do tego boxa, co gdzie jak

Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    A ten Exkalibur, to jak ma z supportem? to samo co złoty?
  • Poziom 17  
    Kombajn nie za drogi :) trzeba by po testowac :) kazde urzadzenie ma swoje wyjscie ,,,,
  • Poziom 18  
    krisek poco pisze bzdury (Nokia Jaf bo robi BB5 ) ja kupiłem i 4 telefony poszły do piachu co ty na to jak nie przetestujesz to sie nie wypowiadaj.
  • Poziom 28  
    Ja slyszalem ze Tornado tez bedzie flashowac bb5 tyle ze bedzie to platny dodatek podobnie jak SETool 2 :/

• Poziom 29  
    witam, a moim zdaniem to :

ALCATEL - VYGIS
    SIEMENS - MARTECH V2.0 , i ten stary do C35 itp.
    NOKIA - TORNADO, PBB, GRIFFIN - w roznej kolejnosci
    MOTOROLA - EMMIBOX lub FULL EMMI (stare), VICTOR (nowe) lub PST
    SAMSUNG - oryginalny soft lub TORNADO (choc tu troche malo flashy)
    ERICSSON - CRUISER, do starych jest pelno darmowek)
    LG - VYGIS, a nowe 8120,30,38 - CRUISER
    NEC - no comment (w zasadzie trzeba miec wszystko)

a reszta to nie wiem bo mam tego za duzo

a uniwersalny to UNIWERSAL BOX 3 lub 4 lub 5 w zasadzie niewiele sie roznia - po prostu wiecej upchane w srodek :-)
  • Poziom 29  
    tasior01 napisał:
    A co powiecie na to: (proszę o recenzje)
    http://gsmok.pl/pokaz_produkt.php?pr_id=759

Wydaje mi się,ze sa to 3 klony wsadzone w jedno urzadzenie.Czyli brak aktualizacji firmware i brak supportu,czyli same pudlo bez flashy.Lepiej kupic samo tornado lub jeszcze lepiej twistera,bo tamte dwa boxy (gryf i ten drugi) to sa zwykle lpt i com wiec transfer mizerny.
  • Poziom 17  
    Tak jak Pisal kolega armacomp
    ze EMMI Box jest przydatny do starszych Motek :)

ps, co to jest PST ?
  • Poziom 29  
    PST to program serwisowy do motek.Inne to MSS i Radiocomm.
  • Poziom 27  
    Witam
    Warto kupic taki box?
    Cena nie jest w sumie wysoka,a troche sie tych starych motek nazbieralo.
    Moje Tornado nie trawi tego.
    Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    krisek pytasz co znaczy do piachu zamiast imei mam:????????????? a um nie bede wymiwniał bo asz tak to sie na telefonach nie znam(wogle niewiem czy sie da )
  • Poziom 29  
    Tylko niekiedy uwalaja fony.Podobno do simlockow z nec'ow najlepiej miec klipa.Podobno mozna nim postawic nawet walniete po zlym simlocku kablem.
  • Poziom 13  
    ja ze swoje jstrony polecam twistera albo tornado
  • Poziom 28  
    W sumie to i racja przemku, a clip to dzis wydatek ~100zł
  • Poziom 14  
    @ninjahwdp czyli te programy działają ze zwykłymi kablami usb czy trzeba zrobić jakiś specjalny interefejs usb?Może jakiś schemacik jeśli specjalny interfejs :-)
  • Poziom 28  
    Zwykle kable USB wystarcza. Pozdrawiam, i postepowanie wedlug zalacznej instrukcji i bedzie gitara :)
  • Poziom 19  
    A może ktoś wie jakie są różnice pomiędzy Tornadem , Twisterem i Nboxem??

Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    z mms 3.8 to daje tylko mozliwosc flashowania unlock jest tylko po logach z serwera ... wiec nic...

ja polecam tak:

SE stare - Terminator lub Tornado
    SE nowsze - SE tool...
    Samsungi - UST pro za mozliowsci support i szybkosc aktualizacji.. nastepnie darmowy soft i orginalny w ostatecznosci Twister ale tylko za support...
    Nokie - Tornado za wszechstronnosc i cene lub JAF za nowosci choc nie zawsze dopracowane...
    Alcatel - Vigis..
    LG - Blazer...
    Motorola - Smart Clip za mozliwosci i cene a Victor za Support i szybkosc wprowadzania nowych modeli.....
    Siemens - SST za cena do możliwosci .. martech za wygode

to chyba na tyle...
  • Poziom 20  
    Ja polecam kombinacje twister+box+klucz do neckow mam to wszystko i robie prawie wszystkie telefony.