Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z pobieraniem plikow windows 7

nomyszeq 24 Oct 2014 23:35 1341 2
 • #1
  nomyszeq
  Level 1  
  Witam  Od wczoraj mam problem z pobieraniem plików przy pomocy dowolnej przeglądarki. Zaczyna się pobierać plik (zdarza się również iż pobieranie wcale nie wystartuje) i na tym koniec. Pobrana wartość zostaje np. na poziomie 2MB z 100MB, zaś odświeżanie pobierania nic nie daje. Tego typu problem pojawia się także przy otwieraniu plików pdf na stronie oraz samo przeglądanie stron internetowych jest spowolnione. Niestety nie mam możliwości wysłania logów, gdyż nie mogę pobrać OTL. Kompletne skanowanie Przy pomocy Malware Anti-Malware nie wykazało zagrożeń, zaś CCleaner nie wykrywa błędów w rejestrach. Intrygujący jest również pewien fakt. Otóż ze względu na opisane wcześniej problemy chciałem przeinstalować system. Niestety nie mam płyty (ck-key posiadam oryginalny) i chciałem pobrać obraz systemu na laptopie. Tam również pojawiły się te same problemy. Domyślam się, że jest to jakiś wirus, ale nie rozumiem jak laptop mógł zostać zainfekowany jeżeli nie był do niego podłączany pendrive używany na komputerze stacjonarnym, a także nie jest wymieniana żadna korespondencja typu mail, fb itp. Przy okazji dodam, że nie mogę wykonać przywracania systemu, gdyż nie miałem zaznaczonej tej opcji i teraz jestem "uziemiony".

  W związku z powyższą sytuacją proszę o pomoc.
  [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
 • #2
  mati211p
  HDD and data recovery specialist
  Jeśli chcesz użyć jednego z programów do sprawdzania PC pod kątem infekcji, to pobierz na innym PC AdwCleaner oraz FRST. Nagraj na płytę CD i uruchom na problematycznym PC, wtedy będziesz mieć możliwość wygenerowania logów. Jeśli na dwóch PC masz te same problemy i dotyczą tylko internetu, to może problem jest po stronie dostawcy internetu.
 • #3
  irek328
  Level 1  
  Witam,
  Mam ten sam problem co kolega, przeglądarki ( IE, Mozila, Opera) oraz sam windows nie ściąga plików np (nie mogłem ściągnąć aktualizacji adobe- gdy pojawił mi się komunikat o dostępnej nowej wersji.) Skanowanie Avastem nic nie wykryło, YAC też nic nie wykrywa, nie mogę zainstalować antywirusa pod przeglądarkę bo nie ściąga mi plików. Strony z neta też ładują sie różnie ( i nie jest to dostawca neta bo tydzień temu zmieniłem router i dostawce) Prosiłbym o pomoc.