Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux ESL 65070 - Nie kończy programu

saycer 25 Paź 2014 12:10 3528 0
  • #1 25 Paź 2014 12:10
    saycer
    Poziom 2  

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem ze zmywarką. Zmywarka niezależne od wybranego programu nie kończy zmywania. Czasami program realizowany jest do końca bez żadnych problemów jednak częściej zdarzają się sytuacje niedokończenia zmywania. Naczynia posiadają wtedy taki mlecznobiały nalot, tak jakby nie zostały do końca wypłukane. Czasami bywało też tak, że zmywarka sygnalizowała koniec programu kilka minut od uruchomienia programu.

Wyczyściłem sitka/filtry, do których dostęp jest w komorze zmywarki. Kilka razy nastawiałem program czyszczenia zmywarki wkładając odpowiednie płyny dedykowane do tego celu. Jednak przeprowadzone czynności nie dają pozytywnych rezultatów.

W przeglądanych tematach na forum wyczytałem, że coś trzeba wyczyścić po odwróceniu zmywarki. Proszę o wskazanie co trzeba wyczyścić (zakładam, że elektronika jest w porządku bo jak wspomniałem zdarzają się sytuacje bezawaryjnej pracy).

Załączam zdjęcia zmywarki.
    Electrolux ESL 65070 - Nie kończy programu Electrolux ESL 65070 - Nie kończy programu Electrolux ESL 65070 - Nie kończy programu

3 0