Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co z Polsatem 1 i 2 niekodowanym

03 May 2005 22:48 6275 16
  • Level 10  
    Mam problem: od 28 kwietnia na polsacie 1i 2 widac tylko napis słaby lub brak sygnalu.Jesli ktos ma soft i liste kanalów do opticuma 4100 ale takz zeby dzialal pol;sat 1 i 2 prosil bym o pomoc.Jednoczesnie chce sie dowiedziec cos na temat kodowanego Polsatu cyfrowego co i jak Bede bardzo wdzieczny
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 39  
    Polsat i Polsat2 są dostępne nadal jako FTA z transpondera 11.158V, SR27500 - ucieszy to napewnio posiadaczy tunerków nie odbierających niskich SR :)
  • Level 17  
    Tez chciałem o to zapytać ale dzięki Twojemu postowi mam gotową odpowiedź ... grupa polsat ( Solorz znaczy) skończyła nadawanie analogowego tv4 z hot bird i najwyraźniej niekodowanych polsatów 1 i 2 ... i tu pytanie do innych ... czy można to gdzieś odebrac znaczy polsat 1,2 i tv4 ?
  • Level 10  
    tzn co zrobic aby je odbierac bo juz teraz zupelnie zglupialem pomocyyy
  • Level 15  
    wieprzmak wrote:
    tzn co zrobic aby je odbierac bo juz teraz zupelnie zglupialem pomocyyy

Polsat 1 i 2 oraz TV4 chodzą na cyfrowych satkach na FTA, z tym że oststnio zmienili częstotliwość. Wystarczy włączyć wyszukiwanie kanałów i każdy tuner powinien je znaleźć. Są na pewno :)
  • Level 24  
    Polsaty FTA
    1158 V 27500 . Jeszcze dodatkowo TV 4 :)
  • Level 20  
    Polsaty FTA
    11158 SR27500 fec3/4 Polsat, polsat2, TV4
  • Level 39  
    Panowie! Czy jesteście pewni tych informacji? Mianowicie na swoim DIGITALU 4100 nie znajduję zupełnie takiego transpondera ani na Astrze ani na Horbird. Jest wyżej i niżej.
  • Level 20  
    Dla tego iż jest to nowy transponder nr132 na Hotbirdzie istnieje zaledwie od paru miesięcy i trzeba dodać go ręcznie

A jeśli ktoś nie wierzy oto link gdzie jest najbardziej aktualny spis tego co do nas zlatuje z satelit.

http://www.lyngsat.com/hotbird.html

Pozdrawiam
  • Level 11  
    mczapski wrote:
    Panowie! Czy jesteście pewni tych informacji? Mianowicie na swoim DIGITALU 4100 nie znajduję zupełnie takiego transpondera ani na Astrze ani na Horbird. Jest wyżej i niżej.

u mnie na fergusonie na 11158 nie było nic za to paczka polsatu jest na 11150
  • Level 1  
    u mnie na opticum 1200 fta jest na 11159 sr27500
  • Level 11  
    Namiary POL i Pol2 są aktualne na 11.158 GHz, SR 27500, FEC 3/4 do końca maja br.
  • Level 30  
    Polsat narazie poinformował tylko o zakodowaniu sygnału dla TV4 od 1 lipca. O polsacie i polsacie2 nic nie wspomniano.
  • Level 14  
    Znalazłem ten polsat 1 i2 oraz TV4, ale jednocześnie przestał mi łapać TV polonia, Polonia 1, ITV i inne na zbliżonej częstotliwości. Czy można coś poradzić.
  • Level 13  
    Sebaczaj wrote:
    Znalazłem ten polsat 1 i2 oraz TV4, ale jednocześnie przestał mi łapać TV polonia, Polonia 1, ITV i inne na zbliżonej częstotliwości. Czy można coś poradzić.

hmm u mnie to samo ale to ponoć wina oprogramowania , trzeba prawdopodobnie uaktualnić ja się do tego szykuję
  • Level 19  
    Witam.
    Quote:

Maszt ten Opticum na bazie Heveta jak pamiętam? Prawdopodobnie przeedytowałeś sobie transponder 11513 H 27500 gdzie chodzą wymienione przez ciebie programy i w to miejsce wpisałeś 11158 V z Polsatami i TV4, dlatego tamte przestały działać bo ich transpondera nie masz na liście. Musisz przejść na koniec listy transponderów i tam znajdziesz puste miejsce gdzie dopiszesz nowy transponder.
    Pozdrawiam.
  • Level 14  
    Niestety to nie to TP 11150 mam na pierwszym miesjcu na liście i nie łapie ani jednego programu TV, ani Radio. Przywróciłem ustawienia fabryczne, nic nie pomogło programy znajduje mi tylko na 11158 - Polsat i inne. Co zrobić aby pozbyć sie tego polastu, wolę już TV polonia ITV i Polonia 1.