Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki dysk do TV PHILIPS 32PFL3208H/12

bartosz_85 26 Paź 2014 10:55 1527 2
  • #1 26 Paź 2014 10:55
    bartosz_85
    Poziom 2  

Witam,
    roku temu kupiłem TV PHILIPS 32PFL3208H/12, bo zależało mi na funkcji nagrywania. Dokupiłem do niego dysk ADATA 500GB CLASSIC CH11 2,5" USB 3.0. Niby wszystko działało, ale od początku miałem problemy, że czasem TV nie wykrywał dysku i zaprogramowane nagrywanie nie zadziałało, albo nagrywał z jakimiś błędami (np. czas nagranego programu to 168000 godzin). Zrobiłem aktualizację oprogramowania - teraz mam najnowszą wersję. Przez moment wydawało mi się, że jest dobrze, ale szybko zauważyłem problemy, np. TV zacina się podczas nagrywania, tzn. nie reaguje na przyciski pilota, nie mogę zatrzymać nagrywania, ani nawet wyłączyć TV, często muszę wyciągać wtyczkę zasilania od TV. Dałem dysk tacie do jego TV LG i wszystko jest w porządku. Jaki więc dysk powinienem zastosować? W serwisie PHILIPS powiedzieli mi, że to na pewno wina leży po stronie dysku - że może wymaga większego zasilania niż 500mA, że powinien mieć 250GB. W sklepie pytałem jaki dysk mogą mi polecić do tego TV, to powiedzieli, że nigdy nikt ich nie pytał o to jakiego zasilania wymaga dysk i szczerze mówiąc, to nawet nie widzą takiej informacji na żadnym pudełku od dysku. Nie chcę kupić czegoś w ciemno i na próżno wydać pieniądze. Może jakiś Pendrive by się nadał? Proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

0 2
  • Pomocny post
    #2 27 Paź 2014 00:47
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

bartosz_85 napisał:
    Nie chcę kupić czegoś w ciemno i na próżno wydać pieniądze. Może jakiś Pendrive by się nadał?

Jeśli dysk, to coś 2,5 cala, ale z portem USB 2.0!.
    Kość też może być, ale minimum klasy 10 (szybki zapis i odtwarzanie).

0
  • #3 27 Paź 2014 18:04
    bartosz_85
    Poziom 2  

Bardzo dziękuję na odpowiedź. Pozdrawiam.

0