Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę]Układ do zarządzania oświetleniem

BlackJack15 27 Paź 2014 12:57 834 0
  • #1 27 Paź 2014 12:57
    BlackJack15
    Poziom 8  

Witam.

Szukam osoby która podjęła by się budowy układu opisanego poniżej.

Układ do zarządzania oświetleniem:
    Zasilanie 230V. Z jednej strony wejście - włącznik światła (zamykający/otwierający obwód lub podający impuls na włącz lub wyłącz), z drugiej strony wyjście na żarówki. Na razie nic niezwykłego bo do tego nie trzeba układu. Chciałbym by układ można było konfigurować - podam przykład:
    Na wejściu jest podwójny włącznik - czyli dwa obwody, na wyjściu jest 10 żarówek. Chciałbym móc uzyskać efekt że na pierwszym włączniku zapala mi się żarówka 1, 2, 3 a na drugim włączniku pozostałe. Jeśli zmieni mi się potrzeba to chciałbym zmienić to by na pierwszym wyłączniku zapaliły się żarówki 4, 7, 8, 9 na drugim włączniku 1, 2, 3 a reszta jest nieaktywna. Ogólnie żeby była możliwa każda kombinacja.
    To taki bardzo ogólny zarys mojego pomysłu bo chciałbym uzyskać jeszcze inne efekty np. ściemnianie konkretnych żarówek itp. Do tego jakiś interfejs do zarządzania - w najprostszym przypadku ręczne przełączniki, bardziej hardkor np przez sieć i stronę www :)
    Jeśli byłby ktoś zainteresowany moim pomysłem i chciałby mi w tym pomóc to proszę o wiadomość na PW - opiszę dokładniej jaką chciałbym uzyskać dokładnie funkcjonalność.
    Ja z elektroniką nie wiele mam wspólnego więc szukam osoby która zrobi wszystko pod pomysł.

Jeśli post umieściłem w złym miejscu to proszę moderatora o odpowiednie jego przeniesienie.

Darek.

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 5mln produktów