Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ?

Maciej Paleski 27 Paź 2014 14:03 1275 2
  • #1 27 Paź 2014 14:03
    Maciej Paleski
    Poziom 2  

Witajcie , Mam duży problem z podłączeniem kina domowego z tv i telewizja vectra tak aby dzwięk z dekodera był słyszalny na głośnikach kina , nie wiem czy to przez brak zgodnych wejść w dekoderze i kinie domowym , bardzo proszę o pomoc , działam według instrukcji i nic ! , ( kino Samsung HT-D550 )

Zrobiłem zdjęcia paneli tych urządzeń wstawiam poniżej ,

Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ? Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ?

Dodano po 6 [minuty]:

reszta zdjęć Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ? Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ?

• #2 27 Paź 2014 14:10
    grubs
    Poziom 32  

Podłącz wyjście słuchawkowe w TV z wejściem aux w kinie kablem mini jack - 2xchinch albo kablem mini jack - minijack z wejściem aux in 1 lub dokup konwerter coaxial in - optical out.

Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ?

Wtedy kablem chinch łączysz wyjście dekodera lub TV z wejściem coax in a kablem optycznym łączysz wyjście optical out z wejściem optical in w kinie.
    Potrzebny będzie kabel optyczny.

Najprościej z wyjściem słuchawkowym ale może to spowodować wyciszenie głośników TV co nie każdemu odpowiada. (Do sprawdzenia w instrukcji lub przetestowania czy tak będzie).

• #3 27 Paź 2014 14:57
    Maciej Paleski
    Poziom 2  

Dziekuje za szybką odpowiedz własnie idę do sklepu zakupić owe kable , wcześniej myślałem nad konweterem ponieważ myślałem że to jedyne wyjscie ;) zastanawiałem się nad pomysłęm który zaproponowałeś a więc mianowicie Jack - jack lecz obawiam się że jakość dzwięku bedzie bardzo słaba ze względu na wejscie słuchawkowe , kiedyś podłączałem tak stare kino i był bardzo słabo wręcz tragicznie i pomysł odpuściłem , teraz spróbuje obu opcji 2x cinch - jack wydaję mi się iż powinno być dobrze w ostateczności konweterem , który już mam upatrzony na allegro niestety w elektronicznym u mnie nie ma ;( ale to nie jest problem , bardzo dziękuje za odpowiedz potwierdziłes moje przypuszczenia i podałes dodatkowe opcje , jeszcze raz wielkie dzięki odezwę się jak wypróbuję zaproponowane przez Ciebie wyjscia z sytuacji , pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME