Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ?

Maciej Paleski 27 Paź 2014 14:03 1575 2
 • #1 27 Paź 2014 14:03
  Maciej Paleski
  Poziom 2  

  Witajcie , Mam duży problem z podłączeniem kina domowego z tv i telewizja vectra tak aby dzwięk z dekodera był słyszalny na głośnikach kina , nie wiem czy to przez brak zgodnych wejść w dekoderze i kinie domowym , bardzo proszę o pomoc , działam według instrukcji i nic ! , ( kino Samsung HT-D550 )

  Zrobiłem zdjęcia paneli tych urządzeń wstawiam poniżej ,

  Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ? Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ?

  Dodano po 6 [minuty]:

  reszta zdjęć Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ? Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ?

  0 2
 • #2 27 Paź 2014 14:10
  grubs
  Poziom 32  

  Podłącz wyjście słuchawkowe w TV z wejściem aux w kinie kablem mini jack - 2xchinch albo kablem mini jack - minijack z wejściem aux in 1 lub dokup konwerter coaxial in - optical out.

  Kino samsung HT-D550 5.1 + Dekoder Vectra + Tv Led / Nie możliwe ? ! ?

  Wtedy kablem chinch łączysz wyjście dekodera lub TV z wejściem coax in a kablem optycznym łączysz wyjście optical out z wejściem optical in w kinie.
  Potrzebny będzie kabel optyczny.

  Najprościej z wyjściem słuchawkowym ale może to spowodować wyciszenie głośników TV co nie każdemu odpowiada. (Do sprawdzenia w instrukcji lub przetestowania czy tak będzie).

  0
 • #3 27 Paź 2014 14:57
  Maciej Paleski
  Poziom 2  

  Dziekuje za szybką odpowiedz własnie idę do sklepu zakupić owe kable , wcześniej myślałem nad konweterem ponieważ myślałem że to jedyne wyjscie ;) zastanawiałem się nad pomysłęm który zaproponowałeś a więc mianowicie Jack - jack lecz obawiam się że jakość dzwięku bedzie bardzo słaba ze względu na wejscie słuchawkowe , kiedyś podłączałem tak stare kino i był bardzo słabo wręcz tragicznie i pomysł odpuściłem , teraz spróbuje obu opcji 2x cinch - jack wydaję mi się iż powinno być dobrze w ostateczności konweterem , który już mam upatrzony na allegro niestety w elektronicznym u mnie nie ma ;( ale to nie jest problem , bardzo dziękuje za odpowiedz potwierdziłes moje przypuszczenia i podałes dodatkowe opcje , jeszcze raz wielkie dzięki odezwę się jak wypróbuję zaproponowane przez Ciebie wyjscia z sytuacji , pozdrawiam

  0