Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralko-suszarka wybór

kvaser 27 Paź 2014 21:55 885 0
  • #1 27 Paź 2014 21:55
    kvaser
    Poziom 5  

Przymierzem się do zakupu pralko-suszarki (wiem temat był wielokrotnie wałkowany, jednak wydaje mi się, że jestem zmuszony założyć nowy temat. Jeśli odpowiedzi są w innym wątku bardzo proszę o linki)

Wymagania
    Wymiary: ma się mieścić we wnęce o głębokości 57 cm, szerokości 60 cm (od lewej strony ściana, która może utrudniać otworzenie drzwiczek bardziej niż pod kątem prostym).
    Użytkowanie: około 10 razy tygodniowo, głównie opóźniony start, prania raczej intensywne
    Klasa energetyczna: lepsza niż D
    Cena: do 2000 zł (z bólem przeżyje 2200 zł, najwyżej nie będę jadł przez tydzień ;-))

Przejrzałem kilka tańszych modeli:
    Indesit IWDE 7105 B EU
    (czytałem kilka opinie, że śmierdzi z niej podczas suszenia, czy ktoś może potwierdzić tą opinie?)
    Candy EVOW4853D, CANDY EVO W 4653 D-S
    (moim zdaniem za głębokie, podany wymiar nie obejmuje wystających drzwiczek i kabli, jeśli tak nie jest to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu, tylko jedną z nich udało mi się zobaczyć w rzeczywistości)
    Candy GC4 W 264D-S
    (ze zgrozą i niedowierzaniem przeczytałem w opiniach, że nie wyłącza pompy w przypadku braku wody, co kończy się jej spaleniem, czy to prawda?, jeśli tak to odpada ze względu na częste nieplanowane wyłączenia wody w budynku)

CANDY CO4 W264-S
    (może być, ale nie wiem czy ewentualne problemy z pompą jej też nie obejmują, jak z drzwiczkami-czy ściana z lewej strony nie będzie utrudniała wkładania ubrań?, czy ktoś wie ile prądu zużywa suszenie?)

Jak wygląda trwałość tych produktów i czy są to urządzenia w miarę łatwe do serwisowania? Może jeszcze jakieś propozycje?

0 0
  Szukaj w 5mln produktów