Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop dla kobiety do 1500 zł

28 Paź 2014 12:40 1194 9
  • Poziom 9  
    Witam

Potrzebuje laptop dla kobiety do 1500 zł 15' - będzie służył do oglądania filmów (też na podłączonym za pomocą hdmi TV z full hd), słuchania muzyki i przeglądania internetu.

Kryteria według jakości: matryca , głośniki (dźwięk), ogólna jakość wykonania, coby nie urwała zawiasów, ciche chłodzenie, moc podzespołów.

Który laptop z poniższych byłby idealny?
    A może coś innego? Słyszałem że lenovo G580H jest w miarę dobrze wykonany ale chyba głośniki słabe, co do reszty to nie mam pojęcia tyle tego jest... Zadałem to pytanie już na innym forum ale jak dotąd bez odzewu a zależy mi na czasie - Proszę o radę

Link

Link

Link

Link

Link
  • Poziom 14  
    Najwydajniejszy jest LENOVO G500C, bosko się sprawdzi w internecie i w aplikacjach do obróbek filmów., grafiki.
    niestety ma brak systemu, więc proponuję albo kupić windowsa albo wypalić płytkę z linuxem mintem 64 bit http://linuxiarze.pl/download_mint/ na moim starym asusie pyka lepiej od XP a co dopiero na tym sprzęcie filmy w 6k, 60fps :D windows 7 się pod stół kryje :D
    Na takim sprzęcie gry windowsowe będą doskonale się emulować :D
    Proponuję żeby sklep Ci zainstalował na nim system, bo mogą występować zabezpieczenia.
  • Poziom 9  
    To ma być laptop do oglądania filmów i słuchania muzyki a nie do gier...
    Bardziej mi chodziło o wskazanie laptopa o solidnej konstrukcji i dobrym dźwięku... parametry - moc podzespołów ma mniejsze znaczenie.
    Który z tych lub jakiś inny jest solidny i ma dobre głośniki (dźwięk)
  • Poziom 15  
    Nie wiem, czy kobiecie się spodoba, ale w tej cenie bardzo dobrym wyborem jest Thinkpad:
    http://www.morele.net/laptop-lenovo-thinkpad-edge-e531-68852a2-628856/

Jest to seria biznesowa, a więc bardzo dobre wykonanie (sporo lepsze niż w laptopach podanych wyżej), matowa matryca. Tak więc jeśli zależy Ci na czymś solidnym to Thinkpad będzie najlepszym wyborem w tej cenie.
  • Poziom 14  
    Może jakiś elegancki, duży i wydajny tablet firmy Overmax ?
  • Poziom 32  
    Za 1500zł z dobry dźwiękiem i wykonaniem, tylko używka i to niepewna. Nowe w takiej kwocie to jednorazowe szroty. I tak mamy: DELL XPS L502X - 2700zł, Y560 - 1700zł, Asus N73SM - 2500zł. DELL ALIENWARE M14x - 4200zł, Dell XPS L501 - 1600zł (małe wady wizualne). Wymienione modele są wykonane porządnie, posiadają systemy dźwięku JBL, B&O, Klipsch. Jako nowe były lub są drogie i jako używane są warte zainteresowania.
    Nowy, który ma dźwięk jeszcze jakoś znośny to TOSHIBA L50-B, głośniki onkyo w nim zamontowane są.
  • Poziom 10  
    Pozwole sobie podbić temat ponieważ poszukuje laptopa 15.6 kierując się tymi samymi kryteriami. Cena ok 1500-1600 ważne żeby był solidnie wykonany aby nie kanały się zawiasy i wiadomo- aby był estetycznie wykonany. Super gdyby znalazł się jakiś kolorowy czerwony lub niebieski :) dźwięk nie jest wyznacznikiem. komputer zamierzam kupić na x-kom.pl
    Z gory dziekuje za każdy komentarz
  • Poziom 9  
    Witam
    Dziękuję wszystkim za pomoc, wybór padł na Lenovo ThinkPad Edge E531.
    Matryca jak na mat jasno świeci, laptop wygląda solidnie, dźwięk akceptowalny, jedyna wada to touchpad ale do tego myślę że można się przyzwyczaić a jak nie to zostaje myszka... - ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.
  • Poziom 16  
    Touchpad można ustawić pod siebie w jego opcjach - warto się pobawić.