Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MODEM HUAWEI E1752C - czy działa LTE 4.0?

pedrinio 28 Oct 2014 18:03 3600 6
    pedrinio
    Level 9  
    WITAM MAM MODEM HUAWEI model E1752C mam pytanko wyświetla mi 3.7 i 3.9 jak sprawdzić czy obsługuje 4lte bo jak pytałem PLAY powinno sie wyswietlać LTE lub 4.0 zgóry dziekuje za odpowiedz bo niewiem czy inny kupic do 4 lte czy ten sie nadaje
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    matek451
    Conditionally unlocked
    To stary , wolny modem. Jego jedyną zaleta jest to, że działa na UMTS900. Oczywiście nie działa z LTE1800. Musisz kupić nowy modem z LTE1800. W Play na kartę można kupić E-3272. Koszt 199 zł w tym modem 180 zł i 19 zł starter 2GB do Play.
    matek451
    Conditionally unlocked
    Chcesz kupić porządny modem LTE czy jakiś kolejny złom, który znalazłeś? Stosuj się do porad. Nie kupisz modemu LTE za kilkadziesiąt złotych. Określ budżet, ma być nowy czy używany?
    pedrinio
    Level 9  
    witam zależy w jakiej cenie używany czy nowy może ma ktoś jakieś propozycjejaki kupić i skad bo allegro niezawsze jest to opcja dobramam kupić huawei czy inny
    matek451
    Conditionally unlocked
    Jak chcesz nowy i nie z Allegro to idziesz do salonu Play i kupujesz to co napisałem czyli http://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/starter-4glte-modem/ i po bólu. Starter z 2GB masz na dwa tygodnie. Jak aktywujesz na nim darmowy LTE to masz internet bez limitu na ten czas. Jak chcesz używkę nie z Allegro to szukasz w komisach, lombardach modemu LTE. Do wyboru Huawei E-3372, E-3272, E-3276 i E-398. Jest jeszcze opcja z OLX ,w swoim mieście może coś z tych wymienionych znajdziesz. Z pozostałych ZTE MF-821 lub MF-823.
    pedrinio
    Level 9  
    witam modem kupiłem polsatu cyfrowego z LTE4.0 i działa dziekuje za pomoc i pozdrawiam