Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterowanie swiatlem przez pilota tv

29 Paź 2014 00:49 1683 14
  • Poziom 6  
    Witam
    Miałam zaprogramowane włączanie światła na niebieskim przycisku na pilocie takim od telegazety chyba. Zmieniłam telewizor czyli mam nowego pilota i ta funkcja mi teraz nie działa. Jak można to ponownie uruchomić? Dodam że nie wiem na jakiej zasadzie to wcześniej działało zrobił to poprzedni właściciel mieszkania.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    Po prostu przywróć do łask starego pilota i używaj go jak poprzednio, ale tylko do światła :D
  • Poziom 24  
    A wiesz chociaż w którym kierunku musiałaś pilota skierować?
    Tam musi być odbiornik - poszukaj go i podaj typ, markę, itd...
    Inaczej nikt nie będzie mógł Ci pomóc.
  • Poziom 6  
    Musiałam skierować pilota w stronę włącznika światła. Jest trochę dziwny (foto) jak uda mi się to zdemontować to napisze. Nie wiem tylko jak ma wyglądać to co powinnam znaleźć.
  • Poziom 24  
    Kolega powyżej rzucił linkiem a potrzebna jest instrukcja programowania pilota. Ale mimo to poczekajmy na autorkę tematu aby podała model, lub zdjęcia wnętrzności.
  • Poziom 24  
    Ponieważ kolega podał już namiar na producenta, mając typ urządzenia można się do niego zwrócić o instrukcję. Trzeba po prostu zadzwonić i poprosić :D
  • Poziom 30  
    Też tak sobie pomyślałem, no ale trzeba się upewnić czy to na pewno on.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Spróbuj tego.

sterowanie swiatlem przez pilota tv
  • Poziom 6  
    Kolego Slawas dziękuję ci bardzo zadziałało jesteś genialny
    Dziękuję również całej reszcie że chcieliście pomóc
  • Poziom 30  
    Teraz dopiero zauważyłem że kolega wyżej podał to samo.
  • Poziom 24  
    To na koniec jeszcze wtrącę 3 grosze.
    Aby inni użytkownicy elektrody mogli skorzystać z tych informacji, dajmy wyszukiwarce szansę:
    instrukcje dotyczą ściemniaczy GOVENA METPROI4 oraz METPROI6.
  • Poziom 6  
    Szkoda tylko że nie działa na pilota magic ale teraz będę mieć dobry powód do używania tego zwykłego  w końcu po coś producenci go dają 😂
    Pozdrawiam wszystkich zamykam wątek