Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II 2001 1,9 diesel - Nie odpala

anka@ 29 Paź 2014 14:25 1104 5
  • #1 29 Paź 2014 14:25
    anka@
    Poziom 6  

Witam! Mam problem z moją królową lawet, otóż dzień wczesniej działało wszystko okay, a teraz gdy wkładam kartę świecą kontrolki, działa radio, nadmuch, wszystko jest w jak najlepszym porządku do momentu , gdy naciskam START. Wtedy auto tylko tryka i nie odpala. Czy moze ktoś wie w czym tkwi problem i jaka jest przyczyna? Z góry dziękuję za pomoc :D

0 5
  • #2 29 Paź 2014 15:34
    tomek70
    Poziom 20  

Rozładowany akumulator.

0
  • #3 29 Paź 2014 15:43
    anka@
    Poziom 6  

Nie to nie to, bo wtedy radio nie działałoby,prawda? Już kiedyś zdarzyło mi się coś takiego, gdy na nie zgaszonym aucie pociągnęłam kartę i ładowanie akumulatora nie pomogło.

0
  • #4 29 Paź 2014 16:31
    Pawel wawa
    Admin grupy Samochody

Naładuj/wymień akumulator. Radio potrzebuje mało prądu, rozrusznik dużo. Jak nie pomoże, będziemy myśleć dalej.

0
  • #6 21 Gru 2014 18:51
    kajt55
    Poziom 14  

Kolego, mam również laguna ii 1.9dci, ok. miesiąca temu niby wszystko ok, do czasu próby odpalenia auta, tylko trykkkk, jakby zębatka sie zepsuła. Mówię co jest, pobiegłem do domu wziąłem miernik, podłączam pod akumulator,hmm- jest 12,3....v. Teraz druga próba odpalenia tylko teraz z podłączonym woltomierzem i już było wiadomo. Podczas tego trykkk napiecie spadło do 7...v podczas rozruchu. Padła cela w prawie nowym akumulatorze. Kupiłem drugi i już wszystko jest ok. Jakby co w na starym aku nawet nie chciał odpalić na kablach z innego autka. Tylko całonocne ładowanie pomogło tylko na pierwsze odpalenie, a potem trykkk. Mam nadzieje, że chociaż troszkę tobie pomogłem. Jak coś to pisz, zawsze pomogę w sprawach laguny.

Moderowany przez Pawel wawa:

Takiego języka, to sobie Kolega na podwórku może używać. A i tam wstyd. Wulgaryzm usunąłem. Ostrzeżenie.

1