Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jaki najlepszy soft do 3310 ???

pcmaniaczek 07 May 2005 21:41 5531 50
    pcmaniaczek
    Level 21  
    no tyle to wiem ale jak zmieniam opcje kabelka com ?? , chodzi o zmiane pracy z mbus na fbus ??

ps do czego sluży opcja : inicializuj karte sim ??? i czy to prawda że pina można sprawdzać tym edytorem ??
    lipek86
    Level 21  
    pcmaniaczek wrote:
    no tyle to wiem ale jak zmieniam opcje kabelka com ?? , chodzi o zmiane pracy z mbus na fbus ??

Jezeli robisz Rollisem to wybierasz tylko odpowiedni port dla kabla com i odpowiedni port dla kabla lpt. W innych programach podobnie, wybierasz port dla na którym masz podłązony kabelek.
    fijar
    Level 14  
    zmiana trybu pracy odbywa się różnie. Otóż są kable automatyczne i z przełącznikami. W automatach zmiana odbywa się automatycznie i nie zawsze działa jak trzeba, a jak jest przełącznik to wiadomo ryzyko błędu jest mniejsze;) Inicijalizowanie karty sim to funkcja (jeśli mówimy o modyfikowaniu softów) to możliwość odpalenia naszej nokii bez karty sim i korzystać z jej funkcji (wszystkich oprócz rzecz jasna dzwonienia). TY edytorem to na prawdę ciężko się domyśleć o który chodzi...inicjacja karty sim to nie edytor. Pewnie znowu chodzi o soft i memory editor czyli edytor pamięci z tego co wiem nie oderuje dokładnie odczytania numeru PIN z karty sim, ale można sprawdzić ostatnio wpisywany więc... raczej dobry.
    majster777
    Level 10  
    Najlepszy jest soft elektro bez dwóch zdań
    pcmaniaczek
    Level 21  
    najlepszy jest chyba płatny soft od MasterJapko....

oto jakie ma możliwości:

33MJv6.0x Bx6 DeLuX Edition

Do zaprezentowania mam najlepszy a takze ostatni soft by MasterJapko z serii
    Bx. Jak kazdy moj soft do Nokii 33xx ktory charakteryzuje sie stabilnoscia,
    nowościami ze swiata modingu softu Nokii i ciekawmi orginalnymi rozwiazaniami
    ten tez nie odszedl od poprzednikow. Funkcje ktore posiada te oprogramowanie
    jeszcze jakis czas temu niebyly nawet marzeniem a co dopiero zeczywistoscia
    No wiec aby opis niebyl za długi pisze krotko i zwiezle

Nowe opcjie:

-Zmieniona czcionka w telefonie. W kazdym z 8 graficznych menu masz inna
    do wyboru Czcionka m.in Killi, SzA itd.
    -Mozliwosć wysylania migajacych SMS jak i dawania Enter'a w SMS.
    -Zmieniony licznik SMS. Po wejsciu we wpisz wiadomosc pisze nam 160znakow
    a nie 459 i stad wiemy dokladnie ile nam znakow zostalo aby wyslac tlyko 1
    sms a nie w kilku czesciach i narazac sie na koszty.
    -Soft robiony na bazie jednego z najnowszych Firmware v6.33
    -W pełni stabilny soft, testowany przez okres 14dni bez zadnych zwisow, off'ow
    itd co zdaza sie w innych softach.
    -Licznik SMS. Od dzis wiesz ile otrzymales i wyslales SMS'ow i mozesz kontrolowac swoje rachunki
    -Kalendarz z prawdziwego zdazenia!! PRawdziwy kalendaz taki jak w najnowszych
    Nokiach z serii DCT-4 z kolorowymi LCD.
    -Organizer - tutaj wpiszesz i zapamietasz wszystkie twoje sprawy biznesowe
    albo wzory na matme
    -Power MENU - Po wcisnieciu przycisku od wylaczenia telefonu pojawiaja nam sie
    calkiem nowe opcjie. Mamy do dyspozycji:

-Wylacz sie
    -MadOS
    -Reset
    -Profile
    Dzieki takiemu rozwiazaniu mozemy w latwy sposob wejsc do MadOS'a zresetowac
    telefon (przydatne SIMPLUSowicza) aby uaktualnic stan konta.
    -7 aktywnych kresek zasiegu i baterii. Jeszcze bardziej dokladne!
    -Zmienione 99% grafik w sofcie na calkowicie nowe niz w poprzednich softach.
    -Calkowicie nowe dzwonki!!! Z gatunkow Hip-Hop, Techno, RnB inne.
    -Nowa poprawiona gra w menu GRY! Stones ! Nie samym Snake czlowiek zyje
    -Kalkulator zaawansowany. Dzieki niemu obliczymy pierwiastek, kwadrat itd
    -Sterowanie LED. Sterowanie przygasaniem i zapalaniem didek
    -MadOS. Jedyny tak swietnie graficznie wykonczony i w pelni stabilny MadOS
    jaki chyba wyszedl w calym zyciu modyfikacji Nokii. Kazde menu jest graficzne
    zadnych przycinek Tylko opcjie ktore w pelni dzialaja, Nowe unlockery do calkiem nowych marek teleofnow takich jak Vitel itd.
    -Negatyw LCD - Chyba niemusze tłumaczyc
    -Extra zegar: Tym razem naprawde extra!!! Mamy do wyboru az 15 animowanych
    i graficznych roznych zegarow jako wygaszacz do wyboru! Efekt jest ekstra
    co dziennie mozesz miec inny zegarek na pulpicie swojego telefonu!
    -Edytor pamieci. Na www.MJ.techtronic.pl opis jak z niego kozystac.
    -Zabezpieczenia. Mozezmy jak w poprzedniej wersji zabezpieczyc sobie wiele
    opcji aby wscibskie osoby niemialy dostepu do opcji bez podania kodu.
    -Minute beep. Sygnal co ustalony czas podczas rozmowy.
    -[color=red]Unlocker Nokia!![/font] tylko teraz mozesz sciagac simlocki ze wszystkich Nokii bez wchodzenia do MadOS'a, bez kabli zawsze bedac mobilnym mozesz sciagnac blokade sim-lock gdziekolwiek jestes!

-Rytmiczne LEDy. Diodki migaja w rytm dzwonka!
    -Wirusy - Mozesz shaczyc telefony swoich kolegow i wrogow
    -Slideshow do wyboru masz 15 super fajnych powitan animowanych
    -Wybor menu - masz do wyboru az 8 wypasionych graficznych calkiem roznych i nowych struktur menu. Do wybrou masz wszelkiego rodzaju symbiany, menu z innych konkurencyjnych modeli telefonow jak i super smieszne animki tez calkowicie nowe
    -Menu serwisowe. Mozemy wejsc do menu do ktorego ma dostep tlyko serwis i co wiecej tylko w moim sofcie mozna z niego wyjsc bez wylaczania telefonu! -Zmienione dzwieki klawiszy na takie bardziej przyjemniejsze dla ucha niz w wersjiach v5.x I wiele wiele innych ktore zobaczysz dopiero po wgraniu softu bo wiem ze juz sie niemozesz doczekac

Zaznaczam ze wersja podstawowa jest tylko dla jednego telefonu i tylko z nim bedzie dzialac!!!

oto strona autora : http://www.mj.techtronic.pl/
    pcmaniaczek
    Level 21  
    no sofcik od dblo xp style 5.01 jest super , coprawda ma kilka bugów ale to nie przeszkadza w prawidłowej pracy koma :)

lecz zauważyłem nowy soft od DBLO !!!!

http://simplegsm.info/articles.php?id=1

pod nazwą : 3310 - 06.00 by DBLO with Linux & XP style , próbował go ktoś?? bo ztego co widze ma usunięte bugi :)
    ninjahwdp
    Level 28  
    pcmaniaczek: Z Twojego przed ostatniego postu zaśmierdziało komerchą na kilometr.

a co do softu DBLO... dla mnie jest na maxa wyyyypas 6.00 tylko wskazniki wole z wersji 4.00 :/

A no i ... wersja 6.66 jest w drodze :)
    pcmaniaczek
    Level 21  
    to ja poczekam do tej 6.66 :)

żadna komercha , znalazłem ten soft w necie i wydaje mi sie że jest najlepszy ... , ale nie mam zamiaru płacić za takie coś:)
    User removed account
    Level 1  
    asek
    Level 13  
    mnóstwo softów modyfikowanych możecie znależć tu:
    http://gsm.cwr.pl/gsm.paslek/articles.php?id=1
    http://www.karizmo.host24.pl/articles.php?lng=pl&pg=61
    http://www.infonokia.pl/?page=baza_flashe
    a do 3310 to polecam ten: v06.00 by DBLO with XP & LH style

P.S. jak ktoś ma to ten sofcik ( http://haszysz.republika.pl/ Best 3315 PL Mod - V 8.08 by CooBek]) to prosiłbym na dać znać na e-mail lub jakieś namiary na niego :D:D:D
    dedek6
    Level 11  
    Witam! Najlepszy jest oryginał 6.39 z NM!
    Andrzej18
    Level 12  
    Trochę zejdę z tematu ale wie ktoś może jak można odblokować kod PUK2?????
    sas260
    Level 17  
    wiesz kod PUK to jest kod blokujacy karte . przez kabel nie da sie go sciagnac , i jedyne co Ci pozostaje ( oczywiscie jezeli nie masz starteru swojej karty bo tam jest napisany kod PUK ) to pojsc do swojego operatora i jezeli to jest karta tel. na abonamet poprosic ich o odblokowanie ( ale jednak oni wola wydac duplikat ) a jezeli to jest tak zwany tel. na karte to zeby Ci mogli odblokowac to musi byc karta zarejestrowana bo tak to bedzie dup......
    Andrzej18
    Level 12  
    Chodzi mi o kod PUK2 a nie o PUK. Kod PUK posiadam.
    sas260
    Level 17  
    czyli wpisales błędnie trzy razy kod pin 2 i teraz wyskoczyl ci PUK2 i jezeli nie dostales kodu pin 2 wraz z karta to tym bardziej nie masz PUK2 . To sa wlasnie kody karty a nie tel. i nie ma ich podanych przy zczytywaniu informacji z tel. za pomoca kabla wiec teraz to musisz sie skontaktowac z operatorem sieci , ale watpie w to zeby ci je podał bo te kody sa potrzebne np do zmiany " licznik impulsów telefonicznych "
    Andrzej18
    Level 12  
    Po trzykrotnym błędnym wpisaniu kodu PIN2 błednie wpisałem także kilka razy kod PUK2. Wysyłając e-maila do operatora odpisał mi że kod PUK2 i PIN2 to "9999" (działa bo sprawdzałem na innym telefonie) jednak u mnie nie da się wprowadzić żednego z tych okdów ponieważ od razu wyskakuje komunikat (Kod PIN zablokowany).
    sas260
    Level 17  
    to jak juz sie skontaktowales ze swoim operatorem to mogles sie odrazu spytac czy to jest nozmalny objaw ... bo wiem ze jezeli sie wpisze kilka razy blednie kod zabezpieczajacy to potem sie ten kod blokuje na kilka nawet kilkadziesiat minut !!! czas tej blokady zalezy od ilosci blednie wpisanego kodu , moze podobnie jest z kodem PUK2 , ale raczej to dziwne ze tak ci sie dzieje poniwaz kod PUK jak i kod PUK2 mozna wpisywac ile razy sie chce ..........