Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Cordoba dziwy i cuda- zamek centralny.

04 May 2005 13:33 2528 3
  • Level 10  
    Witam, kupiłem Seata Cordobę z 94r, z pneumatycznym zamkiem centralnym, nie wiem co się dzieje i jak to naprawić. Otóż kiedy mam zamknięty samochód bagażnik jest otwarty a kiedy mam otwarty samochód to bagażnik jest zamknięty, zupełnie jakby pompka która zamyka i otwiera zamek w bagażniku działał na odwrót. Może ktoś już się spotkał z takim przypadkiem i wie jak taką usterkę usunąć, a może w Seatach tak jest :-)
    Z góry dziękuje za wszelką pomoc.
  • Level 22  
    Nie napisałeś czy masz to od zakupu auta czy też zepsuło się podczas eksploatacji. Jeżeli od początku to dokładnie sprawdz zamek tylnej klapy. Może auto miało wymienianą klapę (np. w skutek stłuczki) i ktoś źle zmontował mechanizm centrala.
  • Level 17  
    rozbierz "tapicerkę"z klapy i zobacz o co chodzi
  • Level 10  
    Auto kupiłem w zimie, centralny wtedy niepracował, przewód w przednich drzwiach był rozłączony. Tapicerkę w klapie już ściągałem pompka która tam jest pracuje jakby w na odwrót w stosunku do pompki np. z klapki wlewu paliwa może ktoś kto ma taki sam zamek, napisze mi jak to u niego wygląda u mnie gdy zamek jest otwarty to pompka jest jeżli mogę to tak nazwać na wydechu. Czy u was też tak jest? Może ktoś ma jakiś rysunek poglądowy czy coś podobnego jak powinien być ustawiony zamek razm z tą pompką.