Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BOSH WOT20350BY/01 - Instrukcja serwisowa lub jak dobrac sie do bebna?

lordzul 30 Paź 2014 00:08 762 2
  • #1 30 Paź 2014 00:08
    lordzul
    Poziom 6  

Witajcie,
    Jak w temacie. Poszukuję instrukcji serwisowej do tego antyka lub jak się dobrać do bębna a bardziej jego spodniej części... Mój problem polega na tym, że jako wrodzona fajtłapa przy ściąganiu klapy zamykającej wsad ubrań, wpadł mi pod bęben taki plastikowy sworzeń który mocuje w/w klapę :(
    Boje się że jak odpalę pralkę to gdzieś w sobie tylko znane miejsce wpadnie i narobi więcej kłopotu niż to warte.
    Ściągnąłem ten pseudo filtr na dole bębna ale niestety nic nie widać, czyli wpadł gdzieś i się ukrył :((

Z postów widzę że macie doświadczenie z różnymi dolegliwościami tej pralki tak więc może podpowiecie jak się dobrać do tego ;))

Z góry dziękuję za pomoc ;)

0 2
  • Pomocny post
    #2 30 Paź 2014 13:46
    Stefciu_B
    Specjalista AGD

Jak dostałeś się do filtra, to obróć lekko bęben, żebyś zobaczył grzałkę i okolice grzałki tam
    masz prawdopodobnie szukany element skoro go nie ma w filtrze. Chyba że chcesz ingerować we wnętrze pralki to możesz odkręcić prawy bok i wykręcić grzałkę i dopiero szukać zguby :D

0
  • #3 30 Paź 2014 14:37
    lordzul
    Poziom 6  

Dzięki za odpowiedź :) coś mam przeczucie że jutro będę szukał nowej pralki :D Jak wrócę do domu to zobaczę ;]
    Poza tym ten filtr to jakoś mocno pociągnąć żeby wyjąć czy go się przesuwa?? bo wczoraj próbowałem go pociągnąć ale coś nie chciał się ruszyć...

Edit:
    Część odnaleziona :) schowała się koło grzałki. Grzałka u mnie jest z lewej strony patrząc od frontu ;) Przy okazji pomalowałem obudowę od środka farbą na rdze, wyczyściłem grzałkę i pompę i jest gites ;) teraz praleczka radośnie pierze ciuchy.
    Jedyne co zostało niesprawne to wyświetlacz ale da się z nim żyć ;)

Jeszcze raz dzięki za wskazówki i temat do zamknięcia.

0