Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy subwoofer do kina i muzyki do max 5000 zl

PawelChester 30 Paź 2014 13:19 963 2
  • #1 30 Paź 2014 13:19
    PawelChester
    Poziom 11  

Witam.Skladam powoli kino domowe, na chwile obecna mam amplituner Pioneer SCLX-87(nowy) przody Paradigm Studio 80(mam je z 7 lat)i centralny Paradigm Signature C1v2 nowy(celowo kupilem wyzszej serii bo jestem uczulony na centralke)Zostaly tyly i subwoofer.Tyly na razie podlacze male Pioneer(profanacja dzwieku, ale coz)Suba musze kupic w najblizszym czasie, bo wiadomo jak gra kino bez suba.Szukam czegos co niekoniecznie bedzie przestawiac sciany, ale zagra z dobra dynamika, szybko i bez tadetnego dudnienia.Kiedys w starym systemie mialem Paradigma Servo 15 i to bylo cos, ale teraz mieszkam w blizniaku i musze sie hamowac.Takze szukam czegos co zagra z kultura i udezy tam gdzie i kiedy Nowy subwoofer do kina i muzyki do max 5000 zl trzeba , ale nie koniecznie dom rozsadza jak Servo 15.I cos co wypelni pokoj przy rozsadnych poziomach glosnosci.Pomieszczenie 6.1m na 4.3m(mam nadzieje, ze fotki sie zalacza)Z Paraigma nic szybkigo chyba raczej nie dostane(?) Moze B&W PV1-jest na przecenie z £1000 na £600-mieszkam w anglii-superfi.co.uk Moze B&W ASW 610-£500 lub ASW 610 XP£700-CZY WARTO DOPLACIC?Rela ani Velodyne nie moge nigdzie w okolicach Chester-Manchester znalezc zeby posluchacSluchLem Dali 12F, ale w koszmarnym pomieszczeniu i jKos mi nie podszedl-choc sadze, ze w domu zagral by duzo lepiej.Angielska cena max £1000.Kazda odpowiedz bedzie mile widziana.Dzieki wielkie.

0 2
  • #2 01 Lis 2014 19:41
    PawelChester
    Poziom 11  

Zero odpowiedzi :cry: ...hmm, czy zle zadalem pytanie?No nic.Kupilem subwoofer.Przekroczylem budzet i wzialem Velodyne SPL 1000, za £1200.W polsce 6700 zl.Mam 14 dni na oddanie.Moze jakies lepsze propozycje w tej cenie?Wszystkie odpowiedzi mile widziane.Pozdrawiam.

0
  • #3 01 Lis 2014 22:28
    phoe
    Poziom 29  

Mało kto kupuje sprzęt za taka kasę żeby doradzić, musisz przesłuchać, tym bardziej że przy subie zależy też od pomieszczenia dużo.

0
  Szukaj w 5mln produktów